Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Живий декор заміського будинку або чому з акваріумом жити добре

У всі часи акваріум був і залишається найпоширенішою прикрасою будь-якого житла. Можливість використовувати його як частину інтер'єру, а також позитивний вплив на екологію приміщення, в якому розташовується ця посудина з водою, роблять акваріум практично незамінним атрибутом заміського будинку під Києвом.

Корисні функції акваріума.

Естетична. Доглянутий, чистий акваріум, в якому росте екзотична зелень і плавають різнокольорові рибки, безперечно, стане одним з головних прикрас вашого будинку і предметом вашої гордості. Якщо ви, звичайно, приділите належну увагу його облаштуванню і доведенню до досконалості.

Практична. Акваріум може послужити каганцем, тумбою, столом і навіть частиною стіни в заміському будинку під Києвом. Звичайно, для втілення в життя таких складних рішень, вам доведеться звернутися за допомогою до фахівців, які врахують найменші вимоги: розрахують навантаження і допоможуть правильно встановити акваріум в приміщенні.

У деяких випадках за допомогою риб'ячого царства можна провести зонування кімнати, що особливо актуально для тих, хто запроектував в своєму заміському будинку під Києвом кухню-їдальню, або кухню-вітальню.

Терапевтична. Спостереження за рибками, що переміщаються в товщі води, легке дзюрчання приладів, що опускаються в воду, заспокоюють і розслаблюють нервову систему і психіку людини. Півгодини, проведених в кріслі перед акваріумом, запросто замінять сеанс релаксації у психолога.

Крім того, випаровування води з цього невеликого водного світу зволожать повітря кімнати. Особливо це важливо в приміщеннях, де перебувають діти, адже сухе повітря послаблює захисні функції дихальних шляхів і сприяє частим вірусним захворюванням.

Магічна. Згідно фен-шую акваріум, облаштований в житловому приміщенні, забезпечить приплив матеріальних благ його жителям.

Види акваріумів: сучасні рішення.

Всі акваріуми можна принципово розділити на «живі» і декоративні. У живих мешкають рибки або інші водні тварини, наприклад, черепахи і тритони. Це найпоширеніший вид акваріумів, але він вимагає ретельного постійного догляду, як за самою «банкою», так і за її жителями.

Декоративні акваріуми набагато менш вибагливі, і тому стрімко набирають популярність. Їх можна розділити на дві великі групи: мокрі, тобто з водою, і сухі.

Варіанти оформлення мокрого декоративного акваріума:

«Водний світ» - на дно акваріума можна красиво укласти камені, черепашки, корчі химерної форми або макет затонулого корабля. Також для декору підійдуть різні статуетки, які допоможуть створити підводне місто.

«Водний сад» - водні рослини, що буйно ростуть на дні акваріума, при належному догляді пожвавлять своєю зеленню будь-який куточок вашої оселі.

«Сучасник» - людям, охочим оживити інтер'єр свого будинку без значних втрат часу, до душі доведеться високий і вузький акваріум з вируючої водою і колірними ефектами. Таке рішення додасть вітальні заміського будинку під Києвом ультрасучасний вид. Крім того, такі акваріуми повністю автоматизовані і взагалі не вимагають спеціального догляду.

Не менш популярні і сухі акваріуми. Їх відмінною рисою є можливість використання для його наповнення матеріалів несумісних з водою. Деякі дизайнери, наприклад, «заселяють» туди штучні квіти, глиняні статуетки і навіть м'які іграшки. У сухий акваріум можна викласти камені, створюючи своєрідний «кам'яний сад». Саме сухі акваріуми найчастіше стають частиною конструкцій будинку, тому що встановлюються раз і назавжди або до наступного ремонту.

Вибираємо місце для акваріума.

Місцезнаходження акваріума в заміському будинку під Києвом визначається його видом і функціями, покладеними на нього. Проте, строгих правил немає і бути не може. Але деякі рекомендації ми все-таки дамо.

Класичний «мокрий» акваріум, населений рибками, краще ставити в тихій частині кімнати, тому що мешканці водного царства не люблять зайвої суєти і шуму. У цьому випадку оптимальним місцем буде кут, або віддалена від вікна стіна. Близькість до джерела світла може провокувати зростання водоростей, а це призведе до швидкого забруднення акваріума. Крім того, встановлюючи «будиночок для рибок», пам'ятайте, що вам доведеться їх годувати і чистити акваріум, тому продумайте шляхи доступу до нього.

Великі акваріуми, що розділяють приміщення на дві зони, встановлюють виходячи з архітектурних рішень конкретно обраного приміщення.

Сухий акваріум найчастіше монтується в підлогу. Для забезпечення необхідної міцності його накривають особливо міцним склом, який витримує вагу дорослої людини.

Незважаючи на простоту рішень, пов'язаних з установкою акваріума, фахівці вважають цей процес справжнім мистецтвом. Вдало вибране місце дозволить уникнути можливих незручностей в обслуговуванні акваріума. А правильно підібрані тип, розмір і форма акваріума, додадуть неповторність всьому інтер'єру вашого заміського будинку під Києвом.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.