Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Яскравий інтер'єр у стилі поп-арт в будинку під Києвом

Ви давно хотіли купити будинок під Києвом, і, нарешті, ваше бажання здійснилося?!

Ну, що ж - вас можна тільки привітати з вигідним придбанням. Однак до довгоочікуваного новосілля ще далеко, адже спочатку потрібно підготувати куплений будинок до переїзду і прийому гостей. А для цього одним з перших завдань буде оформлення інтер'єру.

Як ви, напевно, знаєте, існує величезна кількість «інтер'єрних стилів» - від класики до екзотики. Давайте сьогодні відійдемо від звичного і звернемо увагу на незвичайне ...

У цій статті мова піде про яскраве і молодіжному стилі поп-арт - це свобода і простір, справжнє буйство фарб, протиріччя всім «інтер'єрним умовностей» і шаблонами.

Для повного розуміння - трохи про історію стилю

Так уже склалося, що людині завжди хотілося виділитися на тлі інших, проявити свою індивідуальність, бути не таким, як усі. Сюди ж можна віднести і неймовірну тягу до яскравих фарб і насиченим (іноді навіть отруйним) квітам. Особливо сплеск таких прагнень спостерігався в повоєнний час, коли надмірна сіра і смутна обстановка давила на свідомість ...

Не стали винятком і п'ятдесяті роки минулого століття. Саме в той час у Великобританії і зародився поп-арт. Він досить швидко поширився в англійській «богемному середовищі». Поп-арт в дослівному перекладі - це популярне мистецтво (popular art). І, треба сказати, що цей стиль повністю виправдав свою назву ...

Залишаючи в числі своїх шанувальників Туманний Альбіон, поп-арт знайшов шанувальників і в багатьох інших країнах (в тому числі, як це не дивно, і в суворій Радянському Союзі).

Особливості та суперечності

Якщо ви вирішили купити будинок під Києвом і оформити його інтер'єр в оригінальному стилі поп-арт, але не знаєте, з чого почати - почніть зі стін! Саме стіни є основою для цього напрямку.

Оздоблення стін передбачає один або відразу декілька яскравих і контрастних кольорів (причому не важливо - шпалери це або фарбування). Можна окремі стіни пофарбувати: смужками всіх кольорів веселки, кислотними відтінками і в шаховому порядку, круговими розлученнями, вибравши найнеймовірніші і ультрамодні кольори.

Допускається фактурне і «оббивно-барвисте» змішання - одна стіна може бути обклеєна фактурними шпалерами, тоді як всі інші - пофарбовані фарбами і мати гладку текстуру.

Головні особливості поп-арт: змішання квітів, використання найпростіших предметів не за призначенням, відмова від міжкімнатних дверей, зонування і економія простору, застосування однакових по конструкції, але різних за кольором аксесуарів.

Сьогодні часто можна почути, що стиль поп-арт не має гармонії. Це не так! Дане «інтер'єрне напрямок», як і стримано холодний порівняно молодий hi-tech, складно для розуміння. Але, якщо ви відчуваєте комфорт при вигляді, наприклад, жовтого крісла з червоними декоративними подушками, то поп-арт - це ваш стиль. Стиль воістину неординарної людини, який, купивши будинок під Києвом, хоче створити в ньому яскравий і найголовніше - ексклюзивний інтер'єр.

Обираємо меблі

Що ж стосується меблювання кімнат в стилі поп-арт, то тут краще дотримуватися одного правила - чим менше, тим краще. Переважно використання м'яких крісел, пуфів, диванів округлої форми з глянцевою поверхнею в кричущих, незвичайних кольорах.

Чудово підійдуть вбудовані і корпусні конструкції - шафи, ліжка, стелажі (на кухні краще зупинити свій вибір на вбудованої побутової техніки).

Не варто забувати і про аксесуари

Тут можна звільнити свої бажання з пут умовностей і віддати належне всьому стильному, яскравому, але простому і невластивому за змістом. Це можуть бути плакати і постери з зображенням Мерилін Монро або будь-якого легендарного співака / музиканта. Підійдуть і грошові купюри на стіні, і звичайний пазл, оформлений рамкою, і баночки Coca-Cola замість вазочок ...

Вам здається складним такий підхід до облаштування ?! Просто погляньте на звичні предмети з іншого боку - подумайте, як їх можна використовувати не за призначенням. І дійте!

Корисна порада: постарайтеся не перестаратися з аксесуарами - кількох яскравих акцентів буде цілком достатньо, інакше кімната може перетворитися не на стиль поп-арт, а в смітник непотрібних речей.

Поп-арт - це інтер'єр не за правилами, відмова від стандартів, простір художньої думки. Якщо ви хочете купити будинок під Києвом і оформити його внутрішнє оздоблення в стилі поп-арт - підіть назустріч своєму баченню, зробіть все так, як це відчуваєте ви, а не модний журнал, ваш сусід або знайомий.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.