Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Шафи-купе в інтер'єрі канадського будинку

Мрії про недорогу і затишну заміську нерухомість вам досі здаються нездійсненними? Тоді зверніть увагу на будинок за канадською технологією будівництва. Доступно, швидко і легко! Нехай це буде не шикарна вілла, а невеликий, але комфортабельний і гарний будинок до 80 м2 передмісті Києва.

Бентежать розміри кімнат ?! Але ж меблеві технології сьогодні творять справжні дива, «перетворюючи» малогабаритні приміщення в досить просторі кімнати. Взяти хоча б шафи-купе: з їх допомогою можна значно заощадити простір і додати «родзинку» в будь-який інтер'єр. Як? Ось про це ми і поговоримо...

Основне призначення шаф-купе

Купуючи скромний за своїми розмірами канадський будинок, питання економії простору стають особливо актуальними. І вагому роль в їх вирішенні можуть зіграти шафи-купе - досить цікавий, на наш погляд, і корисний винахід практичних американців.

Згадайте, скільки незручностей доставляли громіздкі платтяні шафи з нашого далекого дитинства. Вони заповнювали собою, мало не всю кімнату, а варто було відкрити їх дверцята і прохід тут же «перекривався».

Шафи-купе - це сучасний і «практичний погляд» на меблі. За допомогою розсувних дверних блоків вони реально економлять площу кімнати, при цьому всі ваші речі можуть прекрасно розміститися всередині цього функціонального предмета інтер'єру.

Більш того, шафи-купе розробляються за модульною системою. Тобто, конструкція вписується в той обсяг (ділянка приміщення), який власник будинку за канадською технологією будівництва готовий їй надати. Розміри виробу визначаються самим замовником, як і внутрішнє наповнення шафи-купе.

Установка можлива в будь-якій кімнаті (включаючи приміщення з підвищеним рівнем вологості, якщо модель виконана з вологостійких матеріалів). Зсувні двері дозволяють розташовувати шафи-купе навіть в дуже вузьких приміщеннях. При цьому до них впритул можна присувати інші предмети інтер'єру, і спокійно пересуватися по кімнаті з відкритими дверцятами шафи (не відчуваючи дискомфорту).

Різноманіття і дизайн

Здебільшого шафи-купе виготовляються на замовлення. Бувають кутові і прямолінійні конструкції. Їх внутрішній простір розділяється на дві секції: в одній розташовуються полиці і висувні ящики, в іншій - рейлінг для вішалок. У нижній частині знаходяться взуттєві полиці. Втім, «внутрішній зміст» легко моделюється в залежності від побажань замовника.

Для виробництва найчастіше використовують: ДВП (погано переносить вологу), МДФ (міцний і вологостійкий) або ДСП (недорогий і найпопулярніший матеріал).

Зовнішній дизайн шаф-купе на ваш вибір:

 • вітражі;

 • декоративні дзеркала і скло;

 • кольорові плівки із зворотного боку скла;

 • піскострумйний малюнок (візерунки або матовість);

 • акрилове скло;

 • бамбук і ротанг;

 • штучна шкіра.

Плюси і мінуси шаф-купе

Переваги:

 • індивідуальність, яка обов'язково прикрасить канадський будинок;

 • економія простору, ємність;

 • багатофункціональність (можуть виконувати функції зонування);

 • універсальність і різноманітність (встановлюються в будь-якій кімнаті, гармонійно вписуються навіть у вже розроблений інтер'єр).

Недоліки:

 • зношування розсувної системи;

 • вислизання стулок дверей з напрямних;

 • жорсткі вимоги до догляду (необхідно регулярно ретельно вичищати нижній рівень системи, щоб в них не накопичувався пил).

Перед тим, як замовити виготовлення шафи-купе, слід чітко знати, де буде розміщуватися конструкція (точні виміри місця), які основні функції вона буде виконувати (естетика, економія або поділ простору). Також потрібно визначитися і з речами, які будуть там зберігатися.

Що стосується ціни, то тут в більшості своїй все залежить від кімнати, в якій буде встановлена шафа-купе, і ваших можливостей. Але це зовсім не означає, що обов'язково купувати дорогу елітну шафу. Погодьтеся, розкішна і солідна шафа-купе в невеликому передпокої - моветон. А ось у вітальні - якраз те, що потрібно.

У будь-якому випадку, навіть невеликий будинок за канадською технологією можна легко зробити просторим і затишним, використовуючи різні «меблеві хитрощі» для економії площі приміщення.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.