Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Прикрашаємо заміський будинок під Києвом до Нового Року!

Купити будинок під Києвом і не прикрасити його до новорічних свят? Ні, такого просто не може бути! Напевно, кожен власник заміської нерухомості ще задовго до настання Нового року продумує варіанти прикраси свого житла, як зсередини, так і зовні. Ми готові поділитися з вами цікавими ідеями. Давайте в цій статті обговоримо, як можна створити атмосферу справжнього свята у власному будинку.

Новорічний настрій - в кожній кімнаті!

Починаємо з передпокою

Починаємо прикрашати свій будинок прямо з передпокою! Ошатно виглядають пухнасті ялинові гілки, встановлені у великих підлогових вазах або закріплені у склепіння арки у вигляді живої гірлянди. Світильники і настінні бра будуть відображатися загадковими відблисками в спіральках блискучого серпантину, що прикрашають корпус світлотехніки.

Традиційні повітряні кульки, різноманітні фігурки, підвішені в дверному отворі або прямо до стелі, також не будуть зайвими. Піднімуть настрій вітальні, жартівливі написи на дзеркалах, зроблені спеціальними маркерами сріблястого або золотистого кольору. І, звичайно ж, не обійтися без яскравих гірлянд з різнокольоровими вогниками!

Приймаємо гостей яскраво! Ідеї для прикрашання вітальні

Головну кімнату, в якій буде безпосередньо відбуватися свято (зазвичай, це вітальня), можна прикрасити бантами з атласних стрічок. Вони привабливо виглядають не тільки на святковій ялинці, а й на настінних картинах, світильниках, полицях.

Фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, сніговиків, янголят, окремо або скомпоновані в гірлянди, можна підвісити над святковим столом, на віконних карнизах. Найчастіше в новорічній тематиці використовуються червоний, синій, зелений, жовтий, сріблястий і золотистий кольори.

Майстерно зроблені композиції із застосуванням природних матеріалів (шишки, ялинові гілочки, засушені квіти та інше) помітно «пожвавлять» інтер'єр. А гілочки яблуні, вишні, бузку, поставлені в воду за пару тижнів до свята, порадують свіжою зеленню випущених листочків. Купивши будинок під Києвом в одному з комфортабельних котеджних селищ, вам нескладно буде підготувати відповідні «реквізити».

Обов'язкові на Новий Рік мандарини разом зі своїми цитрусовими «побратимами» апельсинами стануть оригінальною прикрасою, якщо їх укласти в декоративний скляний акваріум або на красиве блюдо, вибірково обернувши різнобарвною фольгою, перев'язавши яскравими стрічками.

Звичайна мішура «зазвучить» по-новому, накручена на міцний дріт, з якого згодом можна створити будь-яку фігуру. До речі, щодо фігур. Прийдешній 2014 рік є роком Синього Коня, обов'язково використовуйте цей символ, готуючи своє житло до новорічних свят.

Ну, і само собою, свічки! Всілякі, стандартні і химерні, магазинні і зроблені своїми руками. Їх стиль може бути співзвучний із загальним інтер'єром кімнати, а може і контрастувати з ним. Свічки будуть доречні практично скрізь - на підвіконнях і полицях, святковому столі і обрамленні каміна. Часто новорічні композиції з декоративних свічок оточують гірляндами або ялиновими вінками. Ефектно вони виглядають, встановлені на імпровізованих підставках з коренів дерев, природного каменю.

У підсобних приміщеннях - теж свято!

Не забудьте прикрасити також кухню і, при бажанні, навіть кімнату для гігієнічних процедур - санвузол. Звісно, надмірно мудрі і помпезні «конструкції» тут не знадобляться. У цих приміщеннях можна обмежитися невеликими гірляндами, розписом дзеркал і вікон «штучним снігом».

Втім, на кухні не завадять, а навіть навпаки - додадуть їй святковий штрих яскраві магніти «в тему» на холодильнику, фігурки на віконних шторах. У зручному місці можна встановити штучну міні-ялинку, прикрашену мініатюрними солодощами. Як варіант, замість «смачненького» на неї можна повісити новорічні передбачення, і запропонувати всім бажаючим випробувати долю.

Прикрашаємо «ясні очі» будинків під Києвом - вікна

Купивши будинок під Києвом, ви, звичайно ж, подбали про якісні та красиві вікна для нього. Так ось, їх теж потрібно неодмінно прикрасити напередодні Нового Року! Ви здивуєтеся, наскільки ваше житло перетвориться, і всередині, і зовні. Крім звичних сніжинок з фольги і тонкого паперу, можна використовувати спеціальні спреї з ефектом інею і снігу, блискучі олівці і маркери.

Намалювавши «сріблом» або «золотом» на прозорому целофані фігурки ангелів, зірочок, дзвіночків, виріжте їх по контуру, не зачіпаючи блискучу лінію. Утворені силуети легко «приклеюються» до скла одним рухом руки.

Виготовивши з щільного картону трафарети різної форми, нанесіть на шибки візерунки. Таким чином можна створити повноцінні тематичні картини. Для цієї мети найбільш підійдуть вітражні фарби, але цілком реально обійтися і звичайною гуашшю або аквареллю.

Контури вікон можна позначити миготливими гірляндами. А на підвіконня поставити незвичайні вироби: скляні банки з кришками, що закручуються, розписати зовні золотою або срібною акриловою фарбою, всередині закріпити ялинкові композиції, прикрашені маленькими кульками, дзвіночками, блискучим «дощиком». Встановлювати їх потрібно дном вниз. Креативно!

Новорічна ялинка в заміському будинку: де?

Мушу сказати кілька слів про головний святковий атрибут - новорічну ялинку. Запашну красуню можна встановити і в самому будинку, прикрасивши її класичним способом, блискучою мішурою і ялинковими іграшками, або ж живими квітами, віддавши данину сучасній моді. Однак найчастіше власники заміської нерухомості, які вже встигли купити будинок під Києвом, наряджають новорічну ялинку на вулиці, спеціально встановлену у дворі, або ту, що постійно росте в саду. Як краще це зробити, ми розповімо в наступній публікації, присвяченій передноворічній підготовці присадибної ділянки.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.