Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Прикрашаємо заміський будинок до Хеллоуіну

7 ідей святкового декору своїми руками

У нашому житті не так багато свят, які дозволяють безтурботно-радісний настрій передати своєму будинку. Тому з великим нетерпінням ми чекаємо дня, коли можна закріпити гірлянди на даху, вирізати і приклеїти до вікон кумедні фігурки, прикрасити яскравими стрічками вхідні двері...

Хеллоуін - це один з таких днів! Незвичайні костюми, ошатні котеджні містечка під Києвом, веселі дитячі вигуки: «Частуй, а то пошкодуєш!».

Але! Є один важливий «компонент», без якого будь-яке свято не відбудеться - це чудовий настрій, яке в чималому ступені залежить від святкової мішури, що прикрашає наш будинок. Тому в цій статті ми хочемо поділитися з вами ідеями декору - як швидко і економно прикрасити оселю. Адже Хеллоуін вже наближається і нам потрібно до нього підготуватися.

1. Привид. Озброюємося папером з ножицями і починаємо... лякати сусідів! Вирізаємо «силуети» привидів і розміщуємо їх бажано на вікнах верхніх поверхів, щоб продемонструвати незвичайних відвідувачів вашого будинку всім перехожим. Вночі, та ще при ввімкненому світлі такі фігури здаються досить зловісними і справжніми. Нехай думають, що у вашому будинку завівся привід.

2. Кажани. Не менш ефектними виглядають і силуети кажанів із звичайного фетру. Не вмієте малювати? Так і не потрібно! Знаходьте в Інтернеті картинку, роздруковуєте і вирізаєте по контуру. Готових фетрових кажанів можна закріпити і над вхідними дверима, і всередині будинку (на світлих стінах кажани виглядають особливо лячно).

3. Ліхтар Джека. Який же Хеллоуїн без ліхтаря Джека, який просто зобов'язаний прикрасити кожен будинок в котеджних містечках під Києвом напередодні свята?! Нам знадобляться звичайний гарбуз, гострий ніж і дріт. Дуже акуратно зрізаємо верхівку гарбуза, за допомогою ложки дістаємо «нутрощі» і вирізаємо ножем пичку. Кріпимо дріт, на якій буде висіти наш ліхтар, а всередині гарбуза розміщуємо свічку.

4. Скелет. Як вам кумедний скелет на дзеркалі або холодильнику?! Вирізаємо з білого паперу частини скелета і розміщуємо таку аплікацію на дзеркалах, шафах, побутовій техніці і т.д.

5. Страшні мордочки. З простої склянки або вази можна легко і швидко зробити «страшні мордочки», розставивши їх по всьому будинку. Нам знадобляться лише два аркуші паперу помаранчевого і жовтого кольорів. Вирізаємо на помаранчевому папері страшну мордочку (очі, рот, ніс), обертаємо стакан жовтим папером, а потім помаранчевим з вирізаним «трафаретом».

6. Голова мумії. Беремо просту скляну банку, загортаємо її в медичний бинт або марлю, після чого - наклеюємо вирізані з чорного паперу очі, рот і ніс. Розміщуємо всередині банки свічку і ... голова мумії готова. Її можна підвісити на дроті або ж поставити на столи та тумби.

7. Підвіска з павуками. Повітряна кулька послужить основою для підвіски. Надуваємо, ретельно обмотуємо його товстими нитками і покриваємо клеєм ПВА. Як тільки клей висохне, проколюємо кульку і акуратно її витягуємо. Прикрашаємо готову підвіску декоративними павучками і вішаємо на вікна, штори або кріпимо до стелі.

Веселе свято! Тут все залежить від вашого бажання відійти від забобонів і прикрасити свій будинок напередодні Хеллоуіна. І щоб поринути у вир безпечності зовсім не обов'язково витрачати на це багато часу і грошей. Чи не так? Щиро сподіваємося, що наші ідеї допоможуть перетворитися вашому будинку, і він стане частиною дивовижного свята, який обов'язково загляне в кожну квартиру, кожен будинок, відвідає всі дачні селища і котеджні містечка під Києвом. Дійте, все в ваших руках!

Трохи про історію Хеллоуіна і його традиціях

Історія Хеллоуіна сягає в далеке минуле до поселень кельтських язичницьких племен на землях Північної Франції і Великобританії. Кельти свято вірили, що Бог Сонця протягом всієї зими перебуває в ув'язненні у князя темряви Соуіна. І щороку 1 листопада, коли за повір'ям відкривалися двері «темного царства» і злі духи проникали на землю, люди влаштовували свято, де всіляко намагалися умилостивити «страшних гостей».

Пізніше завоювали кельтську територію римляни привнесли свою лепту в Хеллоуін - в кінці жовтня вони відзначали свято пам'яті всіх покійних. І тільки в IX столітті, коли християнство вже міцно увійшло в життя англійців, стародавні традиції сплелися воєдино з католицьким Днем всіх святих, отримавши вже знайому нам сьогодні назву - Хеллоуін (Halloween).

Традиційно Хеллоуін святкується в англомовних країнах, однак недавно він став популярним і в нашій країні. З 31 жовтня на 1 листопада прийнято розставляти «гарбузові голови» (або світильник Джека - основний атрибут Хеллоуіна), вимагати у дорослих частування, влаштовувати маскарад, надягаючи спеціальні костюми, як символи нечистої сили.

Це дивовижний час, коли по вулицях вільно розгулюють відьми, скелети, зомбі, темні маги, вампіри та інша нечисть. Все навколо перетворюється: вулиці столиці, окремі будинки і навіть цілі котеджні містечка під Києвом.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.