Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Прикрашаємо присадибну ділянку в котеджному містечку під Києвом до Нового Року

Новий Рік не за горами, і пора подумати про те, як прикрасити своє житло до прийдешніх свят. У попередній публікації ми обговорювали підготовку до Нового року самого будинку, зараз пропонуємо пофантазувати на тему новорічного оформлення присадибної ділянки. У розпорядженні власників заміської нерухомості маса варіантів, один іншого цікавіше. Можна навіть не сумніватися, котеджні містечка під Києвом будуть прекрасні в своєму святковому вбранні!

Ласкаво просимо у мій дім!

В першу чергу, займемося прикрасою хвіртки або воріт. Традиційно для цих цілей використовують вінки з вічнозелених хвойних рослин. Готовий вінок можна купити в магазині, а можна, що, звичайно, цікавіше, зробити своїми руками. Для цього каркас необхідного розміру з гнучких прутів або дроту густо оповте гілками ялини, сосни, а після вийшла заготовку прикрасьте ягодами горобини, шишками, сухими рослинами. Додати яскравих ноток в композицію можна за допомогою атласних стрічок синього, жовтого, червоного, білого кольору. Часто такі вінки прикрашають невеликими ялинковими кульками, дзвіночками, світлодіодними гірляндами.

Вінок з хвої незамінний і на вхідних дверях самого будинку, який необхідно прикрасити не тільки всередині, а й зовні. Фасад будинку «заграє» всіма кольорами веселки, якщо його контури оформити дюралайтом. На відміну від звичайних гірлянд, які розраховані, все-таки, на експлуатацію всередині приміщень, цей гнучкий полімерний шнур з безліччю лампочок всередині ідеально підійде в якості матеріалу для новорічних прикрас на вулиці.

Забавним штрихом до зовнішнього оформлення вашого будинку стануть мотузкові сходи, підвішені до вікон - вони стануть в нагоді Дідові Морозу, коли він завітає до вас в гості з подарунками J. На даху і стінах будинку можна встановити кінематичні аксесуари, що зводяться в дію природним подихом вітру. Це флюгери, еолові арфи, музичні дзвіночки, так звані «співаючі вітру». Подібні пристрої з легкістю позбавлять котеджні містечка під Києвом зимового безмовності, додавши їм святкового настрою!

Новорічний настрій в кожному куточку вашого присадибної ділянки

Тепер подумаємо про те, як прикрасити доріжку, що веде від в'їзду до будинку, газон, сад або майданчик для відпочинку на вашій ділянці. Велику роль буде грати грамотно підібране освітлення кожної зони присадибної ділянки. Контури доріжки можна позначити декоративними ліхтариками. Їх найпростішу модель нескладно зробити самому. Для цього використовують термостійкі скляні стакани, всередину яких поміщаються свічки. Такі світильники Ви також можете в альтанці, на ганку будинку. "Живі" вогники, що мерехтять в темряві, будуть виглядати дуже незвично!

Світлодіодні гірлянди стануть в нагоді в саду. Ними можна оповити стовбури і крони дерев, чагарники, створюючи химерні світяться пейзажі. На відкритих ділянках газону, які добре проглядаються з різних сторін, встановіть світяться фігурки Діда Мороза, його помічника оленя або сніговика. Популярні зараз надувні фігури з підсвічуванням всередині, здатні витримувати і "мінусову" температуру.

Чи не менше задоволення доставлять і звичайні скульптури зі снігу, ті ж улюблені всіма сніговики. Надати кожному сніговому творінню нотку оригінальності допоможуть яскраві фарби в балончиках, підручні "аксесуари" (старий одяг, різні прикраси). Більш трудомісткі у виконанні льодові скульптури зажадають на своє створення більше часу, але вироблений ними ефект того вартий. Котеджні містечка під Києвом, прикрашені такими крижаними шедеврами, надовго запам'ятаються своїм жителям і їх гостям!

Її Величність Новорічна ялинка

Ну, який Новий Рік без святкової ялинки? Тим більше що жителі заміських будинків> мають можливість народити хвойну красуню прямо в своєму дворі або саду. Якщо на вашій ділянці ще немає ялинки, її можна встановити в будь-якому зручному місці. Наприклад, біля входу в будинок або на майданчику для відпочинку.

Ялинкові іграшки та прикраси для «вуличної» ялинки повинні бути більшими, ніж ті, якими прикрашають ялинку в приміщенні, адже вони повинні бути помітними в умовах відкритого простору. Крім того, не слід використовувати тендітні іграшки та аксесуари, ризик їх пошкодження на вулиці великий. А в іншому - покладайтеся на власну фантазію!

Звичні кулі, бурульки, шишки, «дощик» і гірлянди розбавте яскравими бантами з оксамитової і атласної тканини. До речі, вони відмінно маскують місця з'єднання шнурів освітлювальної техніки, кріплення різних деталей. Обов'язково задійте в оздобленні новорічної ялинки символіку: фігурки тварини, «покровительствующего» наступаючого року, монетки, іграшкові «золоті злитки», будь-які інші символи, в які ви вірите, що приносять удачу, здоров'я, достаток.

Досить популярні «їстівні» прикраси - бублики і кренделі, цукерки, яблука. Не забудьте про пернатих друзів, яких чимало в котеджних містечках під Києвом, привітайте їх з Новим Роком гронами горобини або калини, підвішеними на ялинкових гілках.

Не обов'язково віддавати перевагу виключно магазинним прикрасам, своїми руками можна виготовити справжній новорічний ексклюзив. Цікавий варіант: крижані «підвіски» з сюрпризом всередині. Для їх виготовлення знадобляться маленькі пластикові стаканчики, формочки для кексів, силіконові форми для випічки з роздільними осередками. У них слід залити воду, попередньо опустивши в кожну заготовку товсту міцну нитку, оформивши її у вигляді петлі, за яку згодом і підвісити фігурку з льоду на ялинку. Додатково вкладіть в формочку шматочки фольги, будь-які інші «прикрашення», можна підфарбувати воду фарбами. Все це потрібно заморозити, а після акуратно витягнути. Краса! Єдиний нюанс - дана ідея хороша тільки для морозної зими.

Способів прикраси ялинки до Нового Року, як і всього присадибної ділянки, безліч. Які б ви не вибрали, нехай вони принесуть вам задоволення та гарний настрій!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.