Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Облаштування робочого місця в котеджі під Києвом: прості правила

Ви давно хотіли купити будинок під Києвом, і, нарешті, ваше бажання здійснилося?!

Для самоорганізованої людини робота на дому - межа мрій. Особливо, якщо збулася мрія - купити котедж під Києвом, комфортний і затишний. Але коли проходить ейфорія від можливості ходити по будинку з ноутбуком: де присів - там і офіс, то через кілька днів хочеться провести для себе якусь межу, за якою ви вже не тато чи мама, а зібраний і відповідальний працівник. Тоді й виникає питання: як облаштувати робоче місце вдома?

Організація робочого місця в котеджі. Загальні рекомендації.

Найчастіше для роботи на дому головне - знайти зручне місце для комп'ютера, ноутбука, нетбука або іншого мультимедійного обладнання. А це означає, що потрібно вирішити задачу трьох «С»: світло, стіл, стілець.

Світло на робоче місце правшів повинен падати зліва (для лівшів - праворуч), і бажано через верхню третину вікна. Якщо ви організовуєте робоче місце біля вікна, постарайтеся продумати систему затемнення в сонячні дні - жалюзі, ролети, штори. Не зайвими будуть лампа, бра або торшер для роботи у вечірній час або в похмурий день. А ваше робоче місце знаходиться там, куди світло сонця не проникає, подбайте про якісне висвітлення - наприклад, лампами денного світла.

Стіл для комфортної роботи на дому повинен мати певні характеристики: глибина - мінімум 50 см, ширина - від 90 см, а найправильніша висота робочого місця становить 75 см. У якості столу може виступати будь-яка горизонтальна поверхня, аби вона відповідала вищезазначеним параметрам.

В котедж під Києвом купити всякі органайзери для канцелярських дрібниць, ручок і олівців, лотки для паперу і настінні полки просто необхідно, якщо ви багато працюєте за комп'ютером. Порядок на столі - запорука успішної роботи, від якої нічого не відволікає.

Стілець або крісло насамперед повинні бути зручними і з підлокітниками. Ідеальний варіант - ортопедичні, з регульованою висотою. Для власного комфорту в роботі слід розмістити всі потрібні речі так, щоб з крісла ви могли до всього дотягнутися не встаючи.

Організація робочого місця в котеджі. Кращі місця.

Головне правило облаштування робочого місця в заміському будинку - подалі від телевізора, холодильника і ліжка. А то вони дуже відволікають і заважають продуктивній роботі.

Якщо ви мрієте купити котедж під Києвом у компанії «Євродім», ми пропонуємо вам такі рішення з організацією робочого місця:

Тераса будинку - наприклад, розгляньте уважніше бюджетні проекти Дачний і Молодіжний. І у вас буде літній варіант мобільного офісу на дому. Можливо, знадобиться деяка сума на захист робочого місця від негоди, але це відмінний варіант для творчих особистостей, які не розлучаються з ноутбуком. Розкладний або відкидний стіл і крісло на коліщатках - офіс готовий.

Підсобне приміщення - в проектах Елегант і Фаворит. Ідеальний варіант для офісу на дому: двері закриті - ніщо і ніхто не відволікає. І все простір можна заповнити потрібними для роботи речами: повісити магнітну або коркову дошку і розвісити полки. Найважливіше в цьому варіанті - продумати освітлення.

Кут в кімнаті? без відриву від сім'ї ви можете працювати, якщо облаштуєте собі робочий куточок у вітальні. Хороше рішення для людини, яка вміє і любить підтримувати порядок на робочому місці. А відгородитися від домочадців можна і етажеркою, і ширмою, і гіпсокартонної стіною.

Організація робочого місця в котеджі. Несподівані рішення.

Якщо ваша робота на дому не пов'язана з комп'ютером, значить, робоче місце ви можете створити собі в будь-якій частині вашого заміського будинку, навіть в такому несподіваному, як зимовий сад, пральня або гараж. На кухні може облаштувати робоче місце жінка, яка любить готувати і з задоволенням це робить. А ось чоловік із золотими руками часто облаштовує собі релакс-зону в гаражі або підвалі - адже там можна легко розкласти всі прилади та інструменти.

Купити котедж під Києвом може і людина, яка професійно займається ландшафтним дизайном або дизайном інтер'єрів, а це значить, що вся територія будинку і ділянки стануть його візитною карткою і його ж робочою зоною.

Працювати з дому - легко, особливо якщо це затишний і комфортний котедж під Києвом.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.