Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Обираємо штори для котеджу в Київській області

Ви давно хотіли купити будинок під Києвом, і, нарешті, ваше бажання здійснилося?!

Мабуть, ми не «відкриємо Америку», якщо скажемо, що вікна БЕЗ штор - це відсутність комфорту, тепла, атмосфери затишної домівки. Такі вікна виглядають як звичайний отвір в стіні, холодний і позбавлений будь-якого акценту. Тому, коли ви вирішите купити котедж в Київській області, вам обов'язково потрібно грунтовно продумати не тільки стиль присадибної ділянки та інтер'єр внутрішніх приміщень, але і «одежину для вікон».

Вибір штор для заміського будинку - справа серйозна. Тут будь-яка, навіть сама незначна помилка, може звести нанівець всі ваші зусилля по оформленню інтер'єру будинку, перетворивши ретельно продуманий інтер'єр на щось безглузде.

І навпаки - нехай скромні, але грамотно підібрані штори можуть кардинально змінити на краще навіть самий нехитрий інтер'єр, зробивши його стильним, виразним, вишуканим.

Штори: їх основні і додаткові функції

Якщо ви остаточно вирішили купити котедж в київській області і оформити його внутрішній простір на свій смак, вам не зайвим буде дізнатися, що крім свого основного завдання - прикраса вікна, нерідко штори виконують і ряд додаткових функцій - маскування не дуже привабливих труб, решіток та віконниць , радіаторів.

Крім того, штори можуть стати сильним «зоровим акцентом», притягаючи погляди до себе і відволікаючи увагу гостей від інших, невдалих елементів меблювання. В такому випадку штори краще вибирати з важких матеріалів яскравих кольорів в який-небудь візерунок, смужку або орнамент. Переживаєте за дисгармонію з навколишнім оточенням? Але ж завжди можна для «візуального з'єднання» зробити з такого ж матеріалу абажури, серветки, скатертини.

Штори можуть також приховувати недоліки самого вікна - його розміри і розташування. Маленьке або низько розташоване вікно можна акуратно «обіграти», повісивши штори не над самим вікном, а відразу від стелі. При цьому найкраще вибрати матеріал в тоненьку вертикальну смужку приглушеного кольору. А ось занадто високі вікна можна збалансувати широким карнизом або важким, що звисає ламбрекеном.

Якщо ж ви купили котедж в київській області, де в кімнатах є відразу кілька вікон на одній стіні, віддайте перевагу суцільним лініях - один загальний карниз, на якому розташовані штори (при закриванні вони будуть виглядати як одне ціле полотно).

Якому матеріалу віддати перевагу?

Натуральні тканини. Вони, безумовно, гарні, приємні на дотик, коли до них торкаються, не електризується і не притягають до себе пил. Але їх головний недолік - вони мнуться і досить швидко вигорають під прямими сонячними променями, за ними потрібен делікатний догляд (акуратна прання і прасування).

Синтетичні тканини. За своїм зовнішнім виглядом і на дотик вони програють натуральним матеріалам (хоча на сьогоднішній день можна знайти такі синтетичні тканини, які ДУЖЕ складно відрізнити від природних). Зате за своїми експлуатаційними характеристиками синтетичні тканини в кілька разів перевершують натуральні - їх не потрібно ретельно прасувати, вони легко стираються і практично не вигоряють на сонці.

Відповідно, ви можете вибрати той матеріал, який найбільш повно відповідає вашим вимогам.

Вибираємо колір і фактуру

Однією з основних завдань з вибору штор є добірка колірної гами вироби. Існує кілька загальноприйнятих рекомендацій:

південні кімнати слід прикрашати шторами прохолодних тонів, приглушує яскраве сонячне світло - блакитний, сірий, синій, ліловий або фіолетовий;

північні кімнати слід «наряджати» в штори теплих, веселих і життєрадісних відтінків - теракотовий, жовтий, червоний і цегельний.

У заставлених меблями і аксесуарами кімнатах найкраще повісити легкі фіранки, щоб візуально ще більше не обтяжувати простір. А внутрішнє оздоблення в стилі мінімалізму прекрасно прикрасять важкі і ошатні штори, які заповнять собою зайвий порожній простір.

Це ж стосується шпалер - різнокольорові і візерунчасті шпалери краще поєднувати з однотонними шторами (інакше буде перебір!), А ось шпалери без малюнка чудово гармонують з строкатими шторами з візерунками або орнаментом.

Практична порада: якщо різнобарвні шпалери в кімнаті, як і вся барвиста обстановка, вводять вас в оману, і ви не знаєте, з чим за кольором поєднувати штори - виділіть найбільший предмет обстановки (диван, килим, шафа) і підберіть в тон штори.

Тепер ви знаєте основні принципи грамотного підбору штор і без зайвих зусиль створите затишний, стильний і гармонійний інтер'єр відразу ж, як тільки ваша мрія купити котедж в Київській області за доступною ціною стане реальністю.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.