Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Накладки для сходів та підлоги, щоб не ковзати

Сьогодні Україна переживає справжній «бум» на заміську нерухомість, і зокрема - на каркасні будинки за канадською технологією.

Здебільшого причиною цьому служить прагнення сучасної людини до усамітнення, простору і природної краси. Спекотне сонце і яскрава зелень поступово змінюються осіннім листопадом. Приносячи з собою морози і завзяті новорічні свята, приходить і красуня-зима, яка потім поступається місцем весняній відлизі...

Втім, зимовий період і міжсезоння приховують в собі не тільки масу приємностей, а й небезпеку, яка полягає в доріжках з ожеледицею, слизьких сходинках і підлогах на ганках і в тамбурах. Це досить серйозна проблема в приватних будинках, так як наслідки від падіння можуть бути непередбачуваними - від зіпсованого настрою і забрудненого одягу до отримання ударів і різних травм.

Адже кожен хоче мати не тільки красивий і комфортабельний, але і абсолютно безпечний канадський будинок.

Ну, що стосується садових стежок і підходів до будівлі, то тут все досить просто - вони посипаються спеціальним складом (технічні солі хлористого магнію) або звичайною кухонною сіллю (рідше - піском, дрібною гранітною крихтою).

Нас цікавлять заледенілі і слизькі сходинки і підлога на вході в будинок, що представляють собою вагому загрозу для здоров'я людини. Ринок будматеріалів і технологій пропонує різні варіанти розв'язання проблеми - накладки і самоклеючі гумові системи.

Брудозахисні і антиковзкі накладки

Протиковзкі стрічки

Це сучасний і цілком надійний варіант запобігання ковзання сходів і підлогових поверхонь. Крім того, протиковзкі стрічки відрізняються значним терміном служби БЕЗ втрати своїх головних якостей, а запропонований виробниками широкий асортимент дозволяє гармонійно «вписати» їх в будь-який інтер'єр/екстер'єр.

Протиковзка і самоклеюча стрічка наноситься на будь-яку поверхню, відразу ж створюючи якісний захист від ковзання, автоматично переводячи каркасні будинки за канадською технологією на більш високий рівень «зимової безпеки». Вона стійка до вологи, дії масел, миючих засобів, не пошкоджує взуттєву підошву. Її склад: абразивні частинки, щільно пов'язані з полімерною основою.

Особливо актуально застосування самоклеючої стрічки там, де відсутня можливість свердління поверхонь (або просто не хочеться сверлити підлогову красу).

Алюмінієві смужки з гумовою вставкою

Одна із затребуваних і популярних сьогодні систем антиковзання в канадському будинку. Недорогі алюмінієві смужки з вставкою з гуми призначені для установки на вершинах ступенів або на будь-яких інших горизонтальних поверхнях не тільки як засіб безпеки, але і в якості стильного декоративного оздоблення.

Складаються зі спеціального вузького алюмінієвого профілю з пазами і гумовою вставкою у вигляді довгої смужки, яка в разі необхідності (при пошкодженні або стиранні) може легко замінятися. Крім антиковзання система відповідає і за захисну від бруду функцію. Кріпиться за допомогою саморізів і дюбелів.

Протиковзкі і брудозахисні покриття

Антиковзкі покриття - це естетичність, безпека, ефективний захист самого підлогового покриття від стирання і бруду, принесеного з вулиці. Випускаються в рулонах або окремими килимками. Це досить простий і доступний спосіб убезпечити всіх проживаючих і гостей будинку від ковзання на ступенях або підлогах в тамбурах (на веранді, терасі).

Основні переваги:

  • необмежений вибір кольорової гами;
  • легкість установки (укладається як звичайний килим);
  • простота в догляді;
  • висока міцність і довговічність;
  • розмірна різноманітність;
  • велика стійкість до агресивних середовищ;
  • невисока вартість.

Таке антиковзаюче покриття можна застосовувати і в місцях з підвищеним рівнем вологості (сауни, душові кабінки, лазні).

На жаль, проблема слизьких підлог в приватних будинках і котеджах, яка веде до травматизму людей, виникає щороку. Але можна досить легко убезпечити свої каркасні будинки за канадською технологією в зимовий період і міжсезоння. Тим більше що протиковзкі системи цілком доступні і не вимагають надмірних зусиль в монтажі і подальшій експлуатації.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.