Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Котедж під Києвом: створюємо інтер'єр в стилі hi-tech

Вам пощастило купити котедж під Києвом ?! Значить, можна подумати над його внутрішнім облаштуванням.

Як присадибна ділянка, так і інтер'єр котеджу оформляється в різних стилях - від вічної і завжди актуальною класики до модерну. І для того щоб визначитися підходить вам той чи інший стиль і наскільки він гармонійний з вашим способом життя, потрібно хоча б коротко знати його основну ідею.

Сьогодні поговоримо про сучасні тенденції в інтер'єрі - про холодному і ЗАВЖДИ стриманому hi-tech ...

Основи і концепція стилю

У дослівному перекладі з англійської мови стиль hi-tech (high technology) -високі технології. І треба зауважити він повністю виправдовує свою назву. Цей стиль побудований на принципах використання найсучасніших і функціональних елементів, які є в більшості своїй продуктом високих розробок і технологій.

Тут немає місця простоті і домашнього затишку в звичному розумінні. У стильовому напрямку hi-tech застосовуються чіткі форми, холодні поверхні, оригінальні авторські предмети меблювання. А головне - сверхстрогіх, але в той же час скрупульозно продуманий і грунтовно опрацьований мінімалізм.

Вперше стиль hi-tech з'явився в минулому столітті на початку сімдесятих років. Він буквально відразу ж став «інтер'єрним фаворитом» у всіх цінителів стриманості і якоїсь навіть «предметної скупості» в обстановці.

Якщо ви хочете купити котедж під Києвом і оформити його в м'якому, затишному і теплому стилі, тоді hi-tech - не для вас. Цей напрямок ідеально підійде послідовним сучасним людям строгих правил і з активною життєвою позицією, які віддають належне прогресивним технологіям.

Характерні риси стилю hi-tech:

чітко вивірена геометрія і холодні матеріали з пластику, металу, скла, бетону;
пофарбовані в один приглушений тон стіни і всілякі декоративні перегородки в інтер'єрі;
величезну кількість неординарних джерел світла, причому вони можуть розташовуватися на стінах, стелях і навіть на підлогах;
вбудована і багатофункціональна хромована або скляні меблі під колір стін.
Меблі та аксесуари

Ще один важливий момент, який слід враховувати після покупки котеджу під Києвом і при виборі стилю hi-tech для його оформлення - це вартість! Інтер'єрне рішення hi-tech вважається одним з найдорожчих стильових напрямків. Воно не сприймає дешевих меблевих предметів і аксесуарів. Тут бажано віддати перевагу авторської меблювання, а не виробам масового виробництва.

Для цього дизайнерського напрямку підходить м'які меблі тривіальних форм з однотонною оббивкою. Запам'ятайте! Ніяких витіюватих і круглих вигинів, горошків, квіточок, зворушливих звірят і ніяких яскравих кольорів тут не повинно бути!

Від штор краще відмовитися взагалі на користь стильних і новомодних жалюзі. В якості освітлювальних пристроїв, як ми вже писали вище, підійдуть лише ексклюзивні конструкції, головною відмінністю яких є обов'язкова наявність металу і скла. Не можна використовувати також застарілу побутову техніку - тільки вдосконалені інновації.

Всі предмети, техніка, аксесуари і прилади повинні бути новими, ультрасучасними і навіть екстравагантними.

Стіни залишаються без шпалер, вони просто фарбуються! Неприпустимі на них і картини, хоча при бажанні можна розвісити серію чорно-білих фотографій в сталевих рамках із зображенням знаменитостей минулого століття або репродукції полотен художників-абстракціоністів.

В інтер'єрі не повинні бути присутніми скатертини, декоративні подушечки, серветки і навіть килими. Якщо ви не виносите «голі» і похмурі підлоги, тоді, принаймні, постарайтеся підібрати хороший однотонний килим з довгим ворсом в пастельних тонах.

Колірна палітра

Колірна палітра стилю hi-tech - всілякі холодні відтінки (сіро-сталевий, блакитний, білий, чорний, синій і т.д.). Повна відсутність яскравості і сонячності, тільки стримані і стильні кольори, що нагадують в деякій мірі оформлення офісного приміщення. Але саме так і повинно бути! Тому ...

Мріючи про те, щоб купити котедж під Києвом і оформити його інтер'єр в стилі hi-tech, задумайтеся - чи хочете ви бачити в ньому холодну точність геометричних форм з металу, скла та пластику. Якщо так, тоді дерзайте - це на 100% ваш стиль! Стиль суворої і ділової людини!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.