Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Кілька сучасних способів оздоблення стін канадського будинку: флоки, фарби зі спецефектами, рідкі шпалери

Якщо фасад котеджу - візитна картка власників, то внутрішнє оздоблення - результат їхнього тесту на знання ринку сучасних оздоблювальних матеріалів. Технології не стоять на місці, і щасливим новоселам, що заїхали в канадський будинок, тепер складніше визначитися з вибором покриття для внутрішніх стін. Сьогодні не потрібно вибирати виключно між шпалерами і фарбою, ринок оздоблювальних матеріалів пропонує значно більший асортимент.

Тим, хто йде в ногу з часом, пропонуємо розглянути популярні варіанти оздоблення внутрішніх стін. І тоді, можливо, ваше рішення змінити власний канадський будинок не змусить себе довго чекати.

Флокове покриття

Якщо у вас високі вимоги до екологічності, декоративності і міцності декоративного матеріалу для внутрішніх стін, вас не розчарують флоки або, як їх ще називають, чіпси. Це крихітні частинки акрилової фарби - різні за розміром, формою і кольором. Вони бувають монохромними і різнокольоровими, перламутровими і з блискітками, флуоресцентними і з холодним металевим блиском.

Технологія оздоблення: на підготовлену стіну намазують спеціальну клейову речовину, після чого за допомогою спеціального пристрою, поки не висох клей (20 хвилин), наносять флокову суміш, і через певний час (12-15 годин) закріплюють всю цю красу безбарвним лаком. Якщо ж процес здається вам занадто складним, існує проста прискорена технологія. Пофарбуйте стіну в будь-який приємний колір, змішайте особливий безбарвний лак з флоком і нанесіть на стіну. Який би спосіб ви не обрали, у вас вийде міцна поверхня з цікавою фактурою.

Флокове покриття - оптимальний вибір для кухні, передпокоїв або пральні канадського будинку, оскільки воно характеризується високим ступенем зносо- і водостійкості.

Фарби для малюнків на стінах

З чим у нас асоціюються фарбовані стіни? З рівною гладкою і однотонною поверхнею. Але технічний прогрес і очманілі творчі руки створили оздоблювальне покриття зі спецефектом - в його складі є добавка, що уповільнює висихання нанесеного шару фарби, що дозволяє по максимуму проявити свій художній талант в декорі внутрішніх стін. Головне - розібратися у всьому різноманітті шпателей і валиків різної форми, за допомогою яких і створюються оригінальні малюнки в приміщеннях канадського будинку. А також вітається вміння зуміти розгледіти в зім'ятій газеті, щітці для замші або кухонній губці інструмент для творчості.

Технологія оздоблення: на обрану стіну наносять шар базової фарби, чекають до повного її висихання, і приступають до декору. Для цього невелику ділянку площею до 1 кв.м покривають фарбою з чудо-добавкою - її колір повинен поєднуватися з базовим, і приступають до створення візерунків. Суть в тому, що, коли прокочують валик в різному напрямку, притискають губку або клапті замші, фігурно стирається верхній шар фарби - і стіна перетворюється. Якщо у вас немає помічників, не прагніть охопити відразу велику частину стіни - ця фарба хоч повільно, але все ж висихає.

Декор стіни фарбою зі спецефектом цілком доречний у всіх кімнатах вашого канадського будинку. І в залежності від обраного інструменту для створення візерунків виглядати внутрішні стіни будуть по-різному ефектно.

Рідкі шпалери

Любите шпалери на стінах, але не любите їх клеїти? Для вас вже створили компроміс - рідкі шпалери. Це цілком екологічний матеріал для декору стін, що являє собою суміш клейової речовини з целюлозою або бавовною. Є готові суміші з барвниками, є окремо барвники, є додаткові кольорові волокна або чіпси. Загалом, будь-який каприз власника канадського будинку буде виконаний. А в результаті вийде гарна, тепла на дотик плівка, яку на око не відрізнити від дорогих шпалер - паперових або тканинних. Перевага цього оздоблювального матеріалу перед фарбами полягає в тому, що рідкі шпалери відмінно заповнюють тріщини і щілини, маскують дефекти, а в порівнянні зі звичними шпалерами можна не відзначити відсутність швів і високий рівень еластичності.

Технологія оздоблення: поверхню слід очистити від пилу і заґрунтувати - або фірмовою ґрунтовкою, або водоемульсіонкой, або цинковими білилами. Вивчити інструкцію і приступити до декору стін: суміш розвести водою і нанести пензлем, «пістолетом», шпателем або валиком. Враховуйте, що різні суміші працюють по-різному, і про це зазначено на упаковці: одні забезпечують тонку плівку - до 3 міліметрів, інші можуть створювати шар в півсантиметра. Відповідно, і час висихання відрізняється - від 12 годин до 3-х діб. Недолік - страх до води - легко усувається шляхом покриття безбарвним лаком.

Якщо не покривати рідкі шпалери водостійким лаком, то використовувати їх можна в тих приміщеннях, де ймовірність попадання на них води малоймовірна. Реставрація, звичайно, нескладний процес, але краще не створювати прецедентів. Хоча залишки розведеного складу рекомендуємо заморозити - на випадок, якщо шампанське «вистрілило» в стелю, пофарбовану рідкими шпалерами.

Як бачите, варіантів сучасного оздоблення внутрішніх стін канадського будинку - безліч. Головне - обрати свій, втілити його в життя і здивувати гостей. Слідкуйте за нашими публікаціями - ми навчимо вас корисному!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.