Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Каркасні будинки: чорно-білий інтер'єр знову в моді

Кількість бажаючих замовити будівництво будинку росте з кожним роком! Чи варто дивуватися?! Адже плюсів у заміського життя набагато більше, ніж в «міському існуванні». І якщо зведенням будинку повинні займатися виключно професіонали, то при оформленні внутрішнього простору можна обійтися своїми силами. Головне - правильно вибрати загальний напрям. Ось цим ми і займемося, і в полі нашого зору сьогодні - чорно-білий інтер'єр.

Чи помічали ви коли-небудь, що чорно-білі фотографії притягують до себе погляди. Вони здаються загадковими, благородними і глибокими. Фахівці пояснюють цей «феномен» тим, що саме відсутність колірного різноманіття сприяє концентрації максимальної уваги на суті зображення.

Сучасні дизайнери не змогли «пройти повз» монохромності, проголосивши такий інтер'єр одним з наймодніших в даний час напрямків в оформленні.

Отже, давайте спробуємо скористатися чарівним ефектом чорно-білого сприйняття, гармонійно поєднавши ці два кольори в одній композиції...

Каркасні будинки: інтер'єр на контрасті

Незважаючи на згадану простоту, чорно-білий інтер'єр, так чи інакше, вимагає до себе грунтовного підходу і базових знань. Інакше замість ефектної обстановки можна отримати незграбну кімнату, яка буде пригнічувати і тиснути своїм конфліктом протилежних відтінків.

Монохромність виглядає набагато яскравіше інтер'єру в традиційній колірній гамі. Тут немає нудьги і повсякденності. Контраст створює відчуття динаміки, надихаючи на створення справжніх шедеврів. Можна замовити будівництво будинку і створити в ньому воістину оригінальний інтер'єр з використанням всього двох кольорів.

Шахматка

Малюнок шахівниці в оформленні - досить сміливе рішення, яке не обходиться без поміркованості. Найчастіше чорно-білу клітинку «використовують» на підлозі (традиційний варіант), рідше - на стінах і стелях (з розряду екстравагантності).

Застосовуючи шахову клітинку на підлозі, ви повинні знати:

Якщо у вас в планах «прикрити» підлоговий малюнок паласом або килимом, то загальне оформлення кімнати може бути довільним. Немає необхідності підтримувати «чорно-білу тематику». В такому випадку, підлога стане просто красивим акцентом і доповненням.

Залишаючи шахматку відкритою, вам доведеться продовжити контрастне оформлення. Головне - не перестаратися! Клітка може наноситися на дверцята шаф, стільниці або аксесуари. Можна застосувати і «шаховий» текстиль (штори, скатертини, наволочки). При цьому інші деталі інтер'єру повинні бути в одному кольорі.

Смужка

Монохромну смужку найчастіше використовують для декорування стін, причому така прикраса особливо актуально в стилі мінімалізм. Оптимальним варіантом вважається переважання в інтер'єрі білого кольору з невеликим вкрапленням чорного. Наприклад, елегантні білі стіни можна «оживити», пофарбувавши одну з чотирьох поверхонь в чорно-білу смужку.

Зверніть увагу: не варто перевантажувати оформлення кількістю смуг - це мука для очей, довго перебувати в такій кімнаті буде важко.

Всього одна «смугаста стіна» в приміщенні виглядає дуже навіть виграшно. Її можна доповнити цікавими аксесуарами у відповідній кольоровій гамі - абажур, серветки, подушки або килимок «під зебру».

А ось що стосується меблів, то бажано підбирати однотонні предмети інтер'єру в стилі мінімалізму, як ми і говорили вище. Це може бути чорний журнальний столик і стелаж, білосніжний диван і крісла.

Не забувайте і про здатність смуг візуально коректувати розміри приміщення. Вертикальні смуги «витягують» стіни, роблять їх вище, а горизонтальні - візуально розширюють.

Орнамент

Можливе використання чорно-білої гами в розписі стін, стель і підлог. Це завжди ДУЖЕ стильно і неординарно. Каркасні будинки з таким інтер'єром виглядають сучасно і ексклюзивно! Але з урахуванням одного нюансу - за основу береться виключно білий колір, якщо ви мрієте про повітряність, легкість і певну ілюзорність.

Чорний колір - агресивний і динамічний. Домінуючи в оформленні, він створює гнітючу атмосферу. Тому в ідеалі його краще вибирати лише для розстановки невеликих акцентів (незначні за своєю площею деталі інтер'єру).

Для згладжування чорно-білих переходів іноді застосовуються сірий або сріблястий відтінки.

Можна трохи «розбавляти» монохромну гамму іншими кольорами. Це доречно в тому випадку, якщо ви хочете трохи знизити різку контрастність чорно-білого поєднання. Можна використовувати яскраві аксесуари та освітлювальне устаткування (гармонійно виглядає червоний, бежевий, фіолетовий, рожевий).

Розставляйте предмети меблевої обстановки акуратно і продумано, намагаючись уникати ефекту в стилі «чорне на чорному».

Вирішивши замовити будівництво будинку, і замислюючись над його внутрішнім оформленням в монохромній гамі, вам буде цікаво дізнатися, що інтер'єр, в якому переважають чорний і білий кольори, сприймається як таємничий, філософський. Його вибирають упевнені в собі люди, які віддають перевагу строгості і чіткості ліній. Тут є певний шарм і аристократичність. А ось чого тут точно немає - так це масовості.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.