Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Канадський будинок: як правильно розмістити кімнатні рослини

Як тільки залишаються позаду переїзд в канадський будинок, святкування новосілля і розстановка меблів, щасливий новосіл оглядається навколо і вимагає «продовження бенкету»: краси неземної і корисної. Простіше кажучи, квітів і зелені навколо. Багато любителів рослин, проживаючи в квартирах, мріють про великий будинок, де можна влаштувати зимовий сад, і можуть годинами подумки вибирати для нього рослини. А ті, хто не любить такого масштабного озеленення, погоджуються, що кілька вазонів на підвіконнях, на терасі і на камінній полиці однозначно прикрасять будинок і внесуть в нього нотку свіжості.

Найпопулярніше місце розміщення рослин - це підвіконня заміського будинку. Але, щоб догодити кожній рослині з сонячним світлом і температурним режимом, при «заселенні» підвіконь обзаведіться компасом. Адже далеко не всі сторони світу однаково корисні!

Вікна на захід

Цілком собі тепле і затишне містечко, сонячні промені після обіду пригрівають не на жарт, тому у дуже делікатних рослин можливі опіки. Підвіконня західного боку облюбували собі ті рослини, які південну спеку терпіти не можуть, а на комфортних східних підвіконнях для них уже не знайшлося місця.

Населення заходу: жасмин низький, евкаліпт, бегонія королівська, шеффлера, камея, стрелиция, арегеліна представницька, хамеропс, филлокактус Аккермана, филлокактус Гунтера, циссус, кротони, драцени, фікуси, фінікова пальма.

Вікна на північ

М'яке і рівне освітлення і відсутність палючих сонячних променів - ось основні характеристики умов для кімнатних квітів на підвіконнях північних вікон. І, незважаючи на добові перепади температур, деякі рослини будуть краще рости саме в цій частині вашого канадського будинку.

Населення півночі: каланхое, паслін, пасифлора, драцена запашна, ломикамінь, фіттонія, цикламени, аглаонема, аспарагус, монстера, пеперомия сіра, папороті, гелксина, лігодіум японський, Толмія, фатсия і інші.

Вікна на південь

Тривала дія сонячних променів і серйозні добові перепади можуть витримувати не всі рослини. Деякі з них на підвіконні південного вікна краще ховати в тінь фіранок або штор. Тому, облаштовуючи місце для кімнатних квітів, постарайтеся передбачити можливість затінення.

Населення півдня: кактуси і сукуленти, алое деревовидне, камелія японська, опунції, хойя, фуксія, кавове дерево, панданус Вічі, очиток, гібіскуси, цереуси, багато видів пальм, лавр і навіть ананас.

Вікна на схід

Підвіконня в цій стороні будинку - ідеальне місце для квітникарів. Вранці сонце м'яко висвітлює всі вазони, а в другій половині дня тут панує яскраве розсіяне світло. Перепади температури також не характерні для цієї частини канадського будинку, а значить, тут на радість господарям виросте будь-яка квітка.

Населення сходу: мирт, плющі, бегонія деревоподібна, гризелінія прибережна, міопорум точковий, бегонія смарагдова, драцена вузьколиста, піттоспорум, рафиопепис індійський, хлорофітум і ще більша частина квіткового магазину.

Однак справжні квітникарі-аматори не обмежуються підвіконнями, а зі знанням справи набувають жардиньєрки (квіткові столики) для колекцій кімнатних квітів, підставки для високих рослин, трельяжі для витких рослин і кашпо для ампельних (звисають). Всі ці пристосування намагаються розміщати в приміщеннях недалеко від вікон, щоб не створювати дефіцит сонячного світла.

При розміщенні кімнатних рослин в інтер'єрі канадського будинку не забувайте про основне правило: чим більше приміщення - тим крупніше рослина. А далі дійте по ситуації і відповідно до наших рекомендацій.

На камінну полицю просто «просяться» акуратні рослини, наприклад, цикламени, в невеликих горщиках. Буде просто і стильно.

Для вітальні придбайте пальму, фікус, лимонне дерево - в загальному щось велике і грунтовне. Гості будуть вражені.

У дитячій кімнаті з аукубою японською або антуріумом прекрасно поєднуються будь-які меблі і текстиль.

Діловий стиль окремого кабінету прекрасно доповнять каладиум, кодіеум або нідуларіум. Не відволікають від роботи, але очі на них відпочивають.

У повсякденному догляді за рослинами немає нічого складного. Головне - дотримуватися порад фахівців щодо яскравості світла, не забувати поливати і підгодовувати квітку. І дотримуватися в будинку режиму любові, радості й спокою. Доведено, що саме в таких умовах кімнатні рослини відчувають себе найкраще.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.