Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Канадський будинок: як розставити меблі по фен-шуй для щастя і багатства

Рішення купити канадський будинок в більшості випадків супроводжується думками про майбутнє сімейне і матеріальне благополуччя. А після переїзду в оточенні коробок і пакетів хочеться стати посеред майбутньої вітальні і сказати всім домочадцям, що відтепер і назавжди в цьому будинку будуть панувати здоров'я, щастя, любов і благополуччя.

І цей вербальний посил варто підкріпити цілком практичними діями згідно старокитайської філософії фен-шуй.

Лаконічно про фен-шуй: китайські мудреці вважають, що третина успіху людини залежить від її зусиль, ще одна третина - від закладеного в неї природою при народженні, і останню третину забезпечує людині світ навколо неї. Ось цей навколишній світ можна змінювати, покращувати, вдосконалювати різними способами - це і називається «будувати життя по фен-шуй».

Фен-шуй - це обмін енергіями, який можна регулювати і програмувати, щоб в житті над руйнівною енергією ша переважала позитивна енергія ци. І для цієї енергії ци дуже важливі інтер'єр вашого будинку, просторість приміщень, розміщення меблів і багато всього іншого.

У наших публікаціях вже піднімалося питання облаштування канадського будинку і ділянки для довгого гармонійного і щасливого життя. Тепер же ми пропонуємо вам уважно поставитися до розстановки меблів по фен-шуй на прикладі тих приміщень, в яких ви буваєте найчастіше.

Фен-шуй для вітальні

Почніть з визначення місця для композиційного центру кімнати - зазвичай це м'які меблі. Потім розміщуйте предмети, що залишилися інтер'єру у вітальні канадського будинку так, щоб створювалося враження рівномірного і гармонійного заповнення простору. Дуже добре, якщо меблі будуть на ніжках, щоб невидима енергія ци не обгинала меблі, а протікала під нею. Також у вітальні не повинно бути предметів, якими ви не користуєтеся, щоб не виникало відчуття затхлості і відсутності життєвого руху. І уникайте гострих кутів - це улюблене місце для концентрації негативної енергії.

Практичні рекомендації від фахівців фен-шуй:

 1. На південному заході цієї кімнати прекрасно впишеться сімейна фотографія формату А4.
 2. На стінах сприятливо виглядатимуть спокійні пейзажі.
 3. Найкращий стіл для цього приміщення - круглий.
 4. Високі шафи слід розмістити вздовж стін.
 5. Телевізор не слід ставити екраном до вікна або дверей.
 6. Стільці в канадський будинок слід вибирати з високими спинками.

Фен-шуй для спальні

У цьому приміщенні ми відпочиваємо від стресів сучасного життя, тут ми набираємося сил для нового дня і в цих стінах ми можемо бути самими собою - в любові і пристрасті. А значить, займаючись меблюванням спальні, слід створити собі і енергії ци найсприятливіші умови. І ви побачите, що життя зміниться на краще. Головний принцип фен-шуй - засинати і прокидатися в хорошому настрої. А як створити цей настрій?

Практичні рекомендації від фахівців фен-шуй:

 1. Ліжко краще розташувати біля бокової стіни, щоб бачити двері в кімнату.
 2. Найкраще ліжко для спальні - на ніжках і з округленими кутами.
 3. Навпроти ліжка сприятливо вішати красиву картину.
 4. Освітлення для цієї кімнати вибирайте приглушене, бічне.
 5. Відображення в дзеркалі сплячих людей вважається поганим знаком у фен-шуй.
 6. Рослинам в спальні не місце, як і акваріумам або зображенням водоспадів.

Фен-шуй для кухні

Кухня - одне з найскладніших приміщень в канадському будинку. Там тісно взаємодіють і вогонь, і вода, і повітря. Там є сусідами і мінусова температура, і температура кипіння. Тому до розстановки меблів по фен-шуй слід поставитися дуже уважно, щоб ци змогла безперешкодно нести добробут в кухню. Скрупульозні прихильники старокитайської філософії знають, що плита повинна стояти в південно-східній частині, а мийка - на північному сході, але якщо в вашому котеджі це з якихось причин неможливо, є ще багато способів зробити свою кухню доброзичливою до ци.

Практичні рекомендації від фахівців фен-шуй:

 1. Гарне освітлення і чисті вікна - запорука позитивного сприйняття світу в кухонному фен-шуй.
 2. Яскравий, чистий і - найголовніше - цілий посуд також привносить в життя потрібні сприятливі вібрації.
 3. Мийка, холодильник і посудомийна машина не повинні тісно сусідити з плитою.
 4. Меблі в кухні слід розставити так, щоб сидячи могли побачити як входить гість.
 5. Чистота і порядок на закритих полицях і в шафах гарантують гарну ауру в канадському будинку.
 6. Рослини на кухні вітаються, особливо корисні - пряні трави, наприклад.

Якщо ж ваш канадський будинок вже облаштований, і глобально міняти в ньому ви нічого не плануєте, перевірте знання китайських мудреців на таких сферах вашого життя, як матеріальне благополуччя і любовні відносини.

Для фінансового благополуччя фен-шуй рекомендує завести кімнатний фонтанчик, картину з водоспадом або акваріум з рибками, адже вода уособлює багатство і матеріальне благополуччя. Також не буде зайвим дзвіночок біля вхідних дверей, а на ручці зовні - три китайські монетки на червоній нитці. Грошове дерево (толстянка), трилапа жаба і Будда, що сміється - ця трійця грошових талісманів навіть окремо притягне гроші в ваш будинок.

Для успіху в любовних справах слід тримати вікна і дзеркала в ідеальній чистоті, а в спальню обов'язково придбайте картину із зображенням півоній. Ну і парочка китайських качок-мандаринок на полиці або статуетка закоханої пари обов'язково разом з ци покличуть в ваш будинок Любов.

І пам'ятайте, що головне в фен-шуй - чистота і порядок. І тоді ци в кожному куточку будинку залишить благоденство і благополуччя.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.