Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Інтер'єр будинку за канадською технологією: правила розміщення дзеркал

Жоден, нехай і дуже привабливий будинок за канадською технологією не здаватиметься затишним і завершеним без доведеного до ідеалу внутрішнього оздоблення. І якщо про стильові напрями, меблювання, текстилі інформації більш ніж достатньо, то про правила розміщення дзеркал в будинку багато хто навіть не чув. Але ж дзеркало - невід'ємна частина нашого життя, і як будь-яка інша деталь інтер'єру вона вимагає до себе пильної уваги.

Чи можна розміщувати дзеркала в спальнях або на кухні? Чи припустимо їх розташування один навпроти одного? Відповіді на ці та деякі інші питання ви дізнаєтеся в цій статті.

Функції дзеркал в будинку, побудованому за СІП-технологією

«Мрієш щось змінити? Тоді використовуй дзеркало!» Саме так кажуть мудрі китайці про неабиякі глибинні властивості дзеркальних предметів. Це своєрідний магніт, який притягує до будинку позитивну енергетику, передаючи її всім, хто мешкає у будинку.

Насправді дзеркала виконують дві основні функції. Тому перш ніж визначитися і виявити найбільш підходящі кімнати для їх розміщення, потрібно чітко знати, які завдання покладаються на дзеркала.

Перша і основна функція - відображення людини. У всіх є потреба подивитися на себе з боку, детально вивчити і оцінити свій зовнішній вигляд. У кожному будинку, квартирі, установі є дзеркала, які дозволяють поглянути на своє відображення.

Друга і додаткова функція - візуальне розширення простору (як двері або вікна). Але будь-які ілюзії в певних умовах можуть викликати якийсь дискомфорт, уникнути якого вам допоможуть основні правила розвішування дзеркал в будинку.

Будь-яке скло, як і всі інші предмети інтер'єру, які мають відображальну або прозору поверхню, зараховуються до стихії Води. І бурхливі або навпаки спокійні хвилі не сприймають деякого «сусідства».

Відповідно, розміщення дзеркал актуально:

  • в невеликих приміщеннях, де це функціонально необхідно;
  • в місцях, де корисна або хоча б не шкідлива водна стихія;
  • в кімнатах, в яких потік позитивної енергії особливо важливий.

Передпокій. Ми всі намагаємося поглянути на себе в дзеркало, перш ніж покинути будинок за канадською технологією будівництва і вийти на вулицю. Таким чином, передпокій є підходящим місцем для розміщення дзеркал. Однак не варто створювати таку ситуацію, при якій людина, що входить в будинок, відразу бачить своє відображення (формуються потужні негативні емоції). Дзеркало краще розташувати поруч із вхідними дверима або на перпендикулярній від неї стіні.

Кухня. Ось тут установка дзеркал вкрай небажана! Як ми вже зазначили вище, дзеркала відносяться до стихії Води, а ось кухонний простір тісно «співпрацює» зі стихією Вогню. Не можна, щоб ці дві протилежності стикалися. Та й за великим рахунком розташування дзеркал на кухні не має сенсу.

Спальня. Місце відпочинку, розслаблення і заспокоєння. Розміщення дзеркал в цій кімнаті також не рекомендується. Проте, якщо виникає «інтер'єрна необхідність» або велике бажання, постарайтеся дотримуватися одного правила: встановіть дзеркало так, щоб в положенні лежачи ви не могли бачити свого відображення. Зробити це легко - повісьте дзеркало на стіні, до якої примикає ізголів'я ліжка.

Вітальня. Прийом гостей і щоденні вечірні збори всієї родини проходять саме в цій кімнаті. Тому з точки зору функціональності розташування в вітальні дзеркал не надто актуально (якщо, звичайно, мова не йде про візуальне розширення невеликого простору).

Ванна кімната. Одне з найбільш підходящих місць в будинку по каркасно-панельній технології будівництва для установки дзеркал. Тут безроздільно панує стихія Води. Та й необхідність поглянути на себе в дзеркало завжди присутня. Вирішуються відразу два завдання - функціональна і енергетична.

Корисні рекомендації:

  • не розміщуйте дзеркала так, щоб відображення візуально поділялося на кілька частин;
  • відстань між кутом стіни і дзеркалом повинна бути не менше п'ятнадцяти сантиметрів;
  • бажано, щоб проміжок від нижнього зрізу дзеркала до рівня підлоги досягав тридцяти сантиметрів;
  • не можна розвішувати дзеркала один напроти одного і на дверних полотнах (створюється вагома психологічна напруга);
  • стежте за чистотою і зовнішнім станом дзеркал (їх потрібно регулярно протирати від пилу, а в разі потемніння від часу, варто замінити стару дзеркальну поверхню на нову).

Ось, в принципі, і все! Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, ви зможете легко і просто перетворити дзеркала в надійних помічників на шляху до створення затишку, гармонії і душевної рівноваги в своєму будинку за канадською технологією будівництва.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.