Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Інтер'єр дитячої кімнати в заміському будинку під Києвом

Дитяча кімната це не просто приміщення для проживання дитини. Фактично це окрема країна, в якій буде рости, розвиватися і пізнавати навколишній світ ваш син або дочка. Покупці заміського будинку під Києвом мають відмінну можливість, не економлячи на просторі, створити таку дитячу кімнату, яка зможе задовольнити всі потреби підростаючого покоління.

Пам'ятаюємо про здоров'я дитини - вибираємо екологічно чисті матеріали.

Головний принцип, якого слід дотримуватися при виборі меблів і інших елементів інтер'єру для будь-якого житлового приміщення - це екологічна безпека. Особливо важливо це для дитячої кімнати. Адже здоров'я маленької дитини дуже важливе і навіть незначні шкідливі впливи можуть завдати йому відчутної шкоди.

У зв'язку з цим, найкращим буде рішення про покупку меблів з натурального дерева. Якщо все-таки доведеться розглянути варіанти з ДСП, обов'язково перевірте у продавця наявність сертифікатів, що підтверджують якість і безпеку.

Вибираємо меблі з перспективою на майбутнє.

Найчастіше в дитячу переселяють дітей 3 років і старше. Такій дитині, сміливо можна купувати повноцінне ліжко, яке зможе стати спальним місцем на довгі роки. На що слід звернути увагу:

- Тип меблів. Оптимальний варіант облаштування спального місця - покупка ліжка, матрац якого є окремим елементом. Це полегшить гігієнічний догляд (вибити пил, просушити в разі потреби та ін.), А також дозволить без великих матеріальних затрат замінити м'яку частину.

- Супутні елементи - ящики і балдахін. Ящики стануть прекрасним місцем зберігання постільної білизни або іграшок. А над питанням балдахіна варто серйозно задуматися - чи не стане він зайвим пилозбірником в кімнаті?

- Кількість ярусів. В останні роки виробники меблів активно пропонують різні варіанти двоярусних ліжок для економії місця в приміщенні. З точки зору гігієни спати на другому ярусі не дуже добре. Адже забруднене, нагріте і осушене опалювальними приладами повітря, піднімається вгору. Якщо вже є необхідність заощадити 2 м2 площі, то вибирайте такі ліжка, в яких другим ярусом будуть полки або антресолі.

Парта або письмовий стіл - другий за значимістю елемент інтер'єру дитячої кімнати. Для школяра початкових і середніх класів, який активно росте, ми радимо вибирати парту-трансформер, конструкція якої дозволяє легко регулювати висоту. Класичний письмовий стіл краще купувати дітям, які досягли віку 14-15 років.

Шафи, полиці, тумбочки - невід'ємна частина інтер'єру будь-якого приміщення. Якщо навіть, в своєму заміському будинку під Києвом ви влаштуєте гардеробну, від шафи в дитячій відмовлятися не потрібно. Адже повсякденні речі дитини зручніше тримати в його кімнаті. Не завадить і комод - галантерейні вироби типу шкарпеток і майок найкраще складати в його місткі ящики. Полки стануть хорошим місцем для зберігання іграшок і книг.

Вибираючи меблі для дитячої кімнати, не купуйте дуже специфічні стилізовані предмети - адже смак у дитини може змінюватися щороку. Оптимальним варіантом, на наш погляд, є меблі дуже популярною зараз модульної системи.

Тканинні елементи інтер'єру - штори, килими, подушки.

Дизайнери всього світу дуже часто надають неповторність інтер'єру кімнат за допомогою штор, килимів і подушок. Як же бути в разі облаштування дитячої в заміському будинку під Києвом?

Штори. Якщо згадати наші попередні поради про бажану орієнтації вікон цієї кімнати на схід, то стає зрозумілим, що від фіранок на віконці краще не відмовлятися, щоб ранкове сонце не будило малюка, як то кажуть «ні світ, ні зоря».

Килим. Підлога - це місце активної діяльності дитини, на якому відбувається збирання конструктора, будівництво залізниць, автотрас і замків. Щоб уберегти дитину від непотрібного охолодження особливо в холодну пору року, килим в дитячій краще постелити.

Подушки. Не варто перевантажувати кімнату декоративними подушками. Максимум вільного простору полегшить вам прибирання дитячої та зменшить кількість пилу в ній.

Колірна гамма дитячої кімнати - шлях до самовираження дитини.

Вибір кольору для дитячої кімнати в заміському будинку під Києвом обумовлений, як правило, віком і статтю дитини. Маленьким дітям сподобаються мотиви, що зображують мультяшних героїв або персонажів з улюблених казок. Слід враховувати поради дизайнерів і психологів, які не рекомендують перевантажувати кімнату яскравими контрастними кольорами різних відтінків. Це призведе до швидкої стомлюваності і порушення дитячої психіки. Кращим варіантом в такому випадку буде яскраво забарвлена ігрова частина, тоді як спальний кут - в спокійній колірній гамі.

Для дітей шкільного і підліткового віку найкращим колірним рішенням будуть жовті, бежеві, лілові відтінки.

Корисні дрібниці для дитячої кімнати в заміському будинку під Києвом.

Існує ряд побутових приладів і пристосувань, без яких цілком можна обійтися, але які вносять приємні моменти в наше життя.

Всі лікарі застерігають батьків від впливу сухого повітря на дихальні шляхи дитини, тому що цей фактор сприяє почастішання ГРЗ та інших хвороб дихальної системи. У зв'язку з цим в дитячій кімнаті не зайвим буде зволожувач повітря або акваріум. Останній ще послужить і прикрасою кімнати і стане свого роду виховним моментом, привчати дитину до турботи про інших.

Світильники. У дитячій кімнаті цих джерел світла повинно бути як мінімум три типи: світильник загального світла під стелею, настільна лампа і нічник. В кімнату для маленького члена сім'ї краще придбати світло-няню - це нічник, який включається від звуку людського голосу.

Заглушки на розетки. Береженого Бог береже, тому якою би свідомою не була ваша дитина, до досягнення нею 7-8 років всі розетки повинні бути обладнані заглушками.

Дошка для малювання. Щоб не довелося переклеювати або перефарбовувати стіни, обов'язково купіть дитячу дошку для малювання. Вона дозволить дитині реалізувати свій творчий потенціал, а вас вбереже від незапланованого ремонту.

Облаштування дитячої кімнати в заміському будинку під Києвом - це нескінченний творчий процес. І, крім основних правил і рекомендацій, не варто забувати найважливіше: вибираючи шпалери, меблі, килим та інші речі для дитячої кімнати в першу чергу радьтеся зі своєю дитиною. Це не тільки зблизить вас, але і навчить вашого сина або дочку приймати самостійні рішення.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.