Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Домашнє тепло: його величність електрокамін

Типова мрія тих, хто планує перебратися в котеджні містечка під Києвом, виглядає приблизно так: «За вікном негода, а я сиджу біля каміна, затишно загорнувшись у картату ковдру». Або так: «Все навколо вкрите снігом, на вулиці тріскучий мороз, а ми приймаємо близьких друзів в нашій затишній вітальні, зігрітій полум'ям домашнього вогнища».

І це зрозуміло! Камін - серце людського житла, джерело дорогоцінного тепла і світла, чудовий елемент дизайну, засіб для релаксації і ефективний антидепресант. Дивлячись на полум'я, зовсім нескладно відволіктися від суєти буднів і віддатися мріям і роздумів, а це просто безцінне.

У будинку з СИП-панелей в котеджному містечку під Києвом цілком можна облаштувати справжній дров'яної камін - якщо заздалегідь провести підготовчі роботи: закласти бетонну подушку-підставу для каміна, передбачити в проекті димохід, обшити стіну і підлогу біля каміна плитою азбесту для підвищення пожежної безпеки.

Але в цій статті ми обговоримо гідну, на наш погляд, альтернативу - електричні каміни.

Електрокамін: конструкція і види

З чого складається електричний камін?

Головний елемент конструкції - вогнище з потужним нагрівачем і системою відображають елементів. В якості нагрівача використовується ТЕН: елемент з дроту або графіту, укладений в порожнисту трубку. Відбивачі «направляють» тепло всередину кімнати. Завдяки цьому, корпус приладу не нагрівається.

До речі, режим роботи пристрою можна вибирати: тільки полум'я, 50% нагрів або нагрів в повну потужність. У деяких моделях сучасних камінів управляти роботою пристрою можна за допомогою пульта дистанційного керування.

Розмір вогнища стандартної моделі складає близько 50 см в ширину і 60 см у висоту. Останнім часом набирають популярність ефектні «широкі» осередки, в яких ширина пристрою набагато більше довжини.

Другий елемент конструкції - портал. До вогнища можна замовити будь-обрамлення на ваш вибір, залежно від загального дизайну вітальні. Або знайти підходящий варіант з різноманіття готових рішень в каталогах виробників.

Електрокамін як елемент інтер'єру

Хай живуть сучасні технології! Розробникам електрокамінів вдалося досягти неймовірної реалістичності в передачі ефекту палаючого вогню - ви отримаєте і тліюче вугілля, і що піднімається від полін димок, і тонкі язики полум'я.

Для створення повної ілюзії справжнього вогнища залишається продумати підходяще обрамлення. Камінна полку - законне місце для годин, фотографій, дрібничок і сувенірів, які оживляють приміщення, роблять його обжитим і сімейним.

Завдяки широкому вибору матеріалів для порталу - мармур, камінь, дерево, скло, метал - електрокамін відмінно впишеться в будь-який інтер'єр: від класики до хай-теку. Для посилення ілюзії подібності зі справжнім каміном можна придбати набір кованих аксесуарів: лопатки, кочерги, Шипці на підставці, поставити захисний екран зі скла і стіс зі справжніми колодами.

Простір біля каміна - місце для спілкування близьких людей. Тому поставте біля каміна м'які крісла, журнальний столик, постеліть килим - а телевізор відсуньте подалі: тут править бал домашнє вогнище.

Електрокамін як рішення для обігріву

Відразу обмовимося для зацікавлених жителів котеджних містечок під Києвом: електрокамін, як і тепла підлога не є вирішенням проблеми опалення в приватному будинку. Проте, пристрій здатний швидко обігріти приміщення невеликого розміру - просто ефект буде тимчасовим.

Сучасні каміни обладнуються тепловентиляторами. Два натискання кнопки на пульті, і в лічені хвилини приміщення стане теплим, ще пара натискань - і ви встановили потрібну вам ступінь яскравості і нагрівання.

Переваги електрокамінів

Ми не станемо переконувати тих, хто сумнівається прихильників традиційних камінів - безсумнівно, справжній домашній вогнище створює абсолютно неповторну атмосферу.

У той же час, буде справедливим зазначити, що електрокамін має низку вагомих переваг перед дров'яними побратимами.

  1. Не потрібно купувати паливо і обладнати місце для його зберігання.

  2. Не потрібно облаштовувати і чистити димохід. Якщо думка про каміні відвідує власника будинку в котеджному містечку під Києвом після закінчення будівництва, електрокамін - оптимальне рішення.

  3. Ніякого попелу і золи.

  4. Абсолютна безпека: немає іскор, розпеченій решітки та відкритого вогню, корпус не нагрівається. Ваші малюки зможуть грати на килимі перед каміном без найменшого ризику опіків.

  5. Низька вартість в порівнянні з ціною установки дров'яного каміна.

  6. Простота в експлуатації.

Котеджні містечка під Києвом - де, як і за містом, зводити затишний будинок? Бажаємо вам теплих сімейних вечорів перед каміном!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.