Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Дитячі малюнки в інтер'єрі канадського будинку

Після того, як закінчилось оздоблення канадського будинку, досвідчені батьки радять купити для творчої дитини якщо не мольберт і кисті, то хоча б пачку паперу формату А4 і кольорові олівці-фломастери-фарби. Навіщо? Погодьтеся, зберегти для історії шедевр образотворчого мистецтва, виконаний на дверях або меблях, набагато складніше, ніж на папері. А деякі дитячі малюнки дійсно здатні яскраво прикрасити інтер'єр, додати в нього тепла і усмішок, а також підняти самооцінку вашої дитини.

Пропонуємо вам кілька способів, як вписати дитячі малюнки в інтер'єр канадського будинку:

  • натягнути нитку, струну або мотузку і чіпляти за допомогою прищіпок або канцелярських скріпок;
  • повісити рамки формату А4 - і просто міняти в них старі малюнки на нові;
  • використовувати самоклеючі куточки для фотографій;
  • купити самоклейку і самостійно вирізати з неї рамки;
  • старий добрий двосторонній скотч - вибір зовсім зайнятих батьків.

Також ми із задоволенням допоможемо вам знайти найкраще місце для шедевральні творів вашої дитини, адже, якщо їх розвісити по всьому будинку, загубиться значимість кожного малюнка і не буде місця, де стовідсотково генерується гарний настрій. Канадський будинок для вашого маленького художника повинен стати галереєю, а не сховищем. Отже, де будемо створювати локальні центри позитиву?

Три кращих місця для дитячих малюнків в інтер'єрі канадського будинку

1. Дитяча кімната. Найочевидніше місце для репрезентації результатів дитячої творчості. Малюнки можуть бути скрізь - на стінах, на вікнах і навіть на стелі - якщо дитина часто малює небо, сонце, птахів, чому б і ні? Малюнки можуть прикрашати собою тюль або звисати з люстри, а також хаотично кріпитися до великої коркової дошки над робочим місцем вашого сина чи дочки. І де б ви їх не розмістили - в дитячій вони всюди будуть виглядати органічно!

Але якщо інтер'єр дитячої кімнати продуманий вами до дрібниць і дитячі малюнки можуть порушити його гармонійність, ми знаємо хороший варіант, коли і стіни цілі, і діти раді - двері в дитячу кімнату. Картинки можна клеїти на скотч, прикріплювати кнопками або прищіпками. Головне - дотримуватися правил безпеки дитини, щоб не поранився, чи не уколовся, що не порізався. Особливо вдалі дитячі малюнки рекомендуємо помістити в прозорий файл або заламинировать - в дитячій так часто зустрічаються липкі дитячі ручки.

2. Стіна вздовж сходів. Якщо у вашому котеджі є сходи на другий поверх, ми знаємо відмінний спосіб для милування дитячими шедеврами образотворчого мистецтва. Залежно від того, як часто ваша дитина їх створює, ви можете влаштовувати на стіні вздовж сходів тижневу, місячну, квартальну виставку його художніх досягнень, щоб потім вибрати кращу картину місяця або року і нагородити переможця новими фарбами або олівцями.

3. Хол. Погодьтеся, часта ситуація: ви зайшли в будинок, ще не встигли роздягнутися і перевзутися в домашні м'які капці, а дитина вже біжить, розмахуючи барвистим листом: «Подивися, що я намалював!». А ось якщо у вашому передпокої буде висіти магнітна або пробкова дошка, ви прямо з порога побачите, як багато вчинив ваш художник. Дошку, до речі, потім можна переважити в кухню або в вітальню.

Для батьків, які дружать з фотоапаратом і будь-яким графічним редактором, наприклад, Photoshop, немає нічого простіше і цікавіше, ніж створення колажу з дитячих малюнків. Такий колаж можна оформити в рамку і стаціонарно повісити навпроти вхідних дверей - і гості, входячи в ваш канадський будинок, з порога побачать, що тут живе талант!

Не ігноруйте малюнки дітей, знайдіть для них вдале місце - і тоді дитина буде впевнений в тому, що його зусилля оцінили по достоїнству, у нього з'явиться стимул до творчості і прагнення до навчання. Намагайтеся не забувати писати в куточку дату - для сімейної історії. Раптом ваша дитина стане великим художником - і можна буде зробити виставку ранніх робіт творця.

Якщо малюнків багато, а місця для них мало, запропонуємо вам декілька рекомендацій по зберіганню дитячих малюнків. Отже, вам знадобляться:

- папки з притискним механізмом;

- пластикові портфельчики;

- паперові папки з зав'язочками;

- папки-реєстратори з файлик;

- пластикові бокси за форматом малюнків.

Вибирайте будь-який зручний варіант, і не забувайте час від часу діставати з «сховища» призабуті особливо вдалі творіння - малюкові буде дуже приємно!

Творчих успіхів і вам, і вашому юному таланту!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.