Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будівництво будинків під Києвом: ЕКО-інтер'єр

Який він - модний і популярний сьогодні стиль ЕКО в інтер'єрі?

Багато хто прагне змінити «кам'яні джунглі» мегаполісу на затишний «природний оазис», починаючи своє будівництво будинків під Києвом. Чисте повітря, тиша, спів птахів, гармонія з природою, до якої так і хочеться ШВИДШЕ ЗА доторкнутися. Цим бажанням, в першу чергу, і пояснюється висока популярність будинків з SIP-панелей, які дозволяють при збереженні якості значно скоротити час будівництва будинку.

Але зведення будинку - це лише половина справи, потрібно ще щоб в ньому було максимально комфортно, тепло і приємно. Саме цим питанням займаються сучасні дизайнери, пропонуючи все нові і незвичайні варіанти оформлення інтер'єрів заміських будинків. Одним з таких варіантів є ЕКО-стиль в інтер'єрі, про який ми і поговоримо зараз.

Чому ЕКО-інтер'єр зараз в моді?

На стиль інтер'єру і дизайн, як, втім, і на все інше, є свої модні тенденції, які змінюються, удосконалюються, переходять з одного напрямку в інший.

Так, зміна модних напрямів в інтер'єрі не так активна, як, наприклад, мода на одяг і аксесуари (ми не робимо ремонт або перепланування так само часто, як позбавляємося від стала вже немодній одягу). Проте, і в інтер'єрі є свої модні «течії», які з року в рік змінюють свій напрямок.

Одним з найцікавіших і затребуваних на сьогоднішній день напрямків в дизайні інтер'єрів є, безумовно, стиль ЕКО, суть якого полягає в тому, щоб максимально наблизити «урбанізованого» людини до природної природній красі.

Чи варто говорити, наскільки висока тяга людства до природи ?! Скажений ритм життя, робоча втома, загазоване повітря, асфальт, по якому щодня проходять тисячі людей. Все це призвело до того, що багато, купуючи котеджі або починаючи своє будівництво будинків під Києвом, прагнуть повною мірою оточити себе природою - як в плані віддаленості від міста, так і в інтер'єрі власного будинку, віддаючи перевагу ЕКО-стилю.

Характерні особливості ЕКО-інтер'єру

Як будь-який інший стиль приміщення, так і ЕКО-дизайн має сої особливості та переваги:

  1. В обробці інтер'єру можна використовувати БУДЬ природні матеріали (річкове каміння для облицювання стін, очеретяні, очеретяні або коркові шпалери, глину і т.д.).

  2. Як декоративні елементи чудово підійдуть живі рослини (вони не тільки доповнять ЕКО-інтер'єр, але і поліпшать якість повітря в кімнаті), керамічний посуд, плетені кошики, бавовняні серветки, композиції з черепашок.

  3. Освітлення також грає в створенні ЕКО-стилю величезну роль. Воно повинно бути достатнім, але не надто яскравим (БЕЗ використання хитромудрих освітлювальних приладів, наприклад, в стилі hi-tech). Краще віддати перевагу менш яскравим, але економним люмінесцентним лампам і освітлювальних приладів, відповідним до стилю ЕКО (прості тканинні, плетені абажури і т.д.).

  4. Предмети меблювання, вікна та підлога повинні бути дерев'яними (слід уникати пластикових шаф, тумб і т.д.). Що ж стосується столів і стільців, то тут зверніть увагу на недорогі плетені екземпляри, які влітку можна винести на терасу, якщо вона входить в план вашого будівництва будинків під Києвом.

  5. Гарний акваріум з екзотичними рибками - тільки вітається (якщо ви не маєте можливості завести в будинку кішечку або собачку). Він буде не тільки поєднуватися із загальним стилем інтер'єру, а й надавати заспокійливий вплив на господарів будинку.

Сучасна техніка в ЕКО-інтер'єрі

Багато сьогодні можуть подумати, що ЕКО-стиль, віддаючи належне тільки природних матеріалів, не передбачає використання сучасної техніки в будинку. Однак це не так! Дизайнери із задоволенням облаштовують приміщення в стилі ЕКО самими новомодними пристроями, майстерно маскуючи «технологічний прогрес» так, що він не впадає в очі.

Такий дизайн інтер'єру не вимагає беззастережного відмови від тих чи інших технічних досягнень цивілізації. Навпаки - таке змішання природи і прогресу додає пікантну «родзинку» в створений в стилі ЕКО інтер'єр.

ЕКО-стиль - це свобода. Свобода навколишнього простору, яку спочатку передбачає будівництво будинків під Києвом, і свобода внутрішнього оздоблення кімнат, над якою необхідно грунтовно попрацювати. Щиро сподіваємося, що дана стаття допоможе вам у цьому!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.