Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом по фен-шуй

Вирішивши купити будинок під Києвом, майбутні власники заміської нерухомості з захватом уявляють собі, як зроблять його найзатишнішим, найкрасивішим, та найзручнішим. Є й ті, хто йде ще далі, і вирішує облаштувати свою резиденцію в передмісті в кращих традиціях модного нині вчення фен-шуй.

Так, східні доктрини і практики, які стоять за філософією фен-шуй, можуть здатися зовсім чужими представникам західної культури, а докази теорії залежності щастя від розстановки меблів в домі - непереконливими. Однак навряд чи хтось стане заперечувати факт впливу енергії Землі на різні сфери життя людини. Багато хто вірить в позитивні і негативні коливання, які несуть в собі речі, предмети і все, що знаходиться навколо. Більш того, деякі «сповідує фен-шуй релігію», сам про це не підозрюючи. І, напевно, це не випадково ... Чому б, в такому разі, не прислухатися до світоглядної концепції Сходу і не вдихнути в заміський будинок нову енергію!

Стародавні китайці вірили, що дотримання простих правил концепції «вітру і води» здатне гармонізувати оточення, привести до багатства і процвітання. Якщо купити будинок під Києвом і правильно використовувати якесь космічне дихання ци, яким пронизана наша Всесвіт, то в будинку оселиться щастя, достаток, здоров'я і гармонія. Ци - це позитивна земна енергія, яка циркулює навколо нас. І саме її «залученням» і генеруванням ми сьогодні і займаємося! Що ж потрібно зробити для отримання сприятливої ци?

Двері

Почнемо з дверей. Вхідні двері - це головний «транспортний коридор», через який милостивий до ци проникає в будинок. Якщо в будинку кілька дверей, то головною вважається та, через яку найчастіше ходять, а аж ніяк не та, якій присвоїли даний «титул». Згідно рекомендацій фен-шуй, вхідні двері повинні бути більше всіх інших за розміром (якщо такі передбачені проектом), інакше ци, ледь проникнувши в будинок, тут же його покине, «вийшовши» через ті двері, яка більше. Ще важливо, щоб двері відкривалися всередину, оскільки двері, що відкриваються назовні, може злякати енергетичний потік.

Вхід в будинок

Вхід в будинок, згідно древнекитайского повір'я, повинен бути вільним, що не перевантаженим рослинами, чистим і охайним. Тоді ци зможе безперешкодно підібратися до нього, причому «ходити» вона вважає за краще по звивистих доріжках. Рівна доріжка до будинку більше до смаку отруєним стріл ша (негативна негативна енергія), тому вигини вітаються. Газон перед будинком теж повинен бути зразковим, ніякого сухоцвіту на шляху ци бути не повинно! Вхід в житло має бути видно неозброєним поглядом ще з вулиці, інакше енергія ци просто не знайде вхід в будинок!

Планування будинку

Тепер звернемо увагу на розташування кімнат і коридори. Якщо Вам пощастило купити котедж в Київській області на ринку первинного житла, то зробити правильне планування не складе труднощів. Пам'ятайте, що архітектурний дисбаланс в плануванні може обіцяти неприємності! Передпокій повинен бути просторим і світлим. Не змушуйте її всяких мотлохом і непотрібними речами.

Уникайте довгих прямих коридорів всередині будинку, особливо тих, які візуально «ріжуть» будинок навпіл. Згідно повір'я, такі лінійні коридори провокують конфліктні ситуації між членами сім'ї, що живуть по різні боки «барикад». Ще поганий фен-шуй, якщо прямо навпроти вхідних дверей спроектована сходи - вона не тільки буде збивати з пантелику ци, але іспособна провокувати ситуацію, коли всі члени сім'ї, тільки-но переступивши поріг будинку, будуть розходитися по своїх кімнатах і мало спілкуватися. Взагалі сходи - провідники енергії, а енергія повинна текти повільно, поступально і безперешкодно. Тому ніяких спіральних, вузьких сходів з високими сходами бути не повинно.

Кухня і їдальня

Кухня і їдальня - дуже важливі приміщення в будинку. Тут найчастіше збираються гості і зустрічаються всі члени сім'ї. Відбувається обмін енергіями. Ці приміщення, рівно як і інші кімнати будинку, потрібно постійно провітрювати, щоб милостивий до ци не застоювалася. Не перевантажуйте столову меблями, а кухню не захаращуйте предметами, які не мають до неї відношення. Уникайте гострих виступаючих кутів і безладу, інакше отруєні стріли ша невблаганно полетять в Вашу сторону. Навряд чи комусь хочеться купити будинок під Києвом і відчувати дискомфорт від перебування там. А саме ша відкриває потужний потік негативної енергії, якого варто остерігатися.

Спальні

Спальні всіх членів сім'ї повинні розташовуватися подалі від входу і мати тільки одну двері, оскільки йдучи в світ сновидінь, людина найбільш вразливий. Спальня - це притулок, де кожен член сім'ї повинен відчувати себе в цілковитій безпеці. Дуже важливо створити таку атмосферу, в якій можна відпочивати душею і тілом. Спокійні півтони, округлі форми і м'яке ллється освітлення - вітається!

Відповідно до теорії фен-шуй, простір спальних кімнат будується по суворої схемою, згідно з якою в центрі кімнати розташовують змію (що символізує господаря), а по краях чотирьох духів тварин, які стоять на сторожі свого господаря і символізують собою весь тваринний світ. Зліва - Зелений Дракон (що символізує риб), праворуч - Білий Тигр (що представляє клас ссавців), ззаду - дух Чорної Черепахи (плазуни) і спереду - Червоний Фенікс (що символізує птахів). Відповідно, узголів'я ліжка охороняє черепаха і воно повинно опиратися в стіну. (Не ставте ліжко навпроти вхідних дверей. Навіть пояснювати «з чого б?», Не хочеться. Просто не ставте!) В ногах розташувалася всім відома птах фенікс, що символізує свободу і простір. Тому ніяких речей у підніжжя бути не повинно. Зліва розставляють шафи-купе, в яких буде жити зелений дракон, а праворуч - територія тигра і невисокі меблі, тумби, комоди. Саме таке розташування меблів вважається сприятливим для людини (згідно китайської філософії).

Сьогодні наша планета перенаселена і аж ніяк не кожен може собі дозволити мати власний будинок і, відповідно, власний потік енергії. Але ті, кому пощастило купити будинок під Києвом, можуть дозволити собі жити в повній гармонії з навколишнім світом і піти від середовища, де царює перекручена ци сотень людей, яких об'єднала загальна дах над головою.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.