Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Тріумф90 м2

Проект двоповерхового будинку "Тріумф" задовольнить потреби сім'ї з 3-5 чоловік. На першому поверсі вдало розташовані кухня-вітальня, спальня для гостей, санвузол і коридор, на другому поверсі котеджу розташовані три спальні і окремий санвузол. Продумане планування, огороджена ділянка, закрита територія котеджного містечка - вже давно реальність. Все ще мрієте про заміського життя? Запишіться на перегляд.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Повертаєтеся додому з почуттям виснаженості? Мрієте щоб Ваш будинок оточувала природа і свіже повітря? Будинок "Тріумф" в котеджному містечку "Приозерний" втілить ваші задуми в реальність.

Котедж "Тріумф" - це 90 м2 зручності, затишку, комфортності та простору. Наші фахівці продумали всі деталі планування щоб забезпечити комфортне життя в будинку. Двоповерховий будинок "Тріумф" включає в себе велику кухню-студію, санвузол, гостьову спальню і коридор на першому поверсі, а також три спальні і санвузол на другому поверсі. Ось так все на 90 м2 можна зручно розміститися сім'ї з 3-5 чоловік.

Ми пропонуємо будівництво Вашого будинку по sip-технології або з газоблоку. Обидві технології забезпечують надійність Вашого будинку, а також гарантують економічність у витратах на опалення. З приводу обіцянки про свіжому повітрі і природі, поряд з котеджним містечком "Приозерний" знаходяться ліс і озеро, які стануть невід'ємною частиною щасливого життя.

Котеджне містечко "Приозерний" заселений. Вже понад 100 сімей зробили крок у світле і здорове майбутнє їх сімей. Ви зможете знайти нових друзів серед сусідів. Запишіться на перегляд будинку "Тріумф" в котеджному містечку "Приозерний" і пориньте в його затишну атмосферу назавжди.