Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Оскар63 м2

Затишний одноповерховий будинок "Оскар" - все що потрібно, для заміського будинку мрії. Планування будинку передбачає комфортне розміщення сім'ї з 3-4 чоловік. Котедж відмінно підійде як для заміського відпочинку, так і для постійного проживання. У будинку є три спальні, кухня-вітальня, санвузол, коридор.
Хочете щоб "Оскар" уособив затишок Вашої родини? Записуйтеся на перегляд.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

"Оскар" на 63 м2 - одноповерховий затишний будинок для сім'ї з 3-4 чоловік. Продумане і функціональне планування дозволить зручно розміститися всій родині, а якщо до Вас прийдуть друзі - їм буде де залишитися на ніч. Котедж "Оскар" втілить ваші давні мрії про заміський будинок, хоча в ньому буде дуже комфортно проживати постійно.

Ми будуємо по sip-технології і з газоблоку. Ці дві технології забезпечують енергоефективність та економічність будинків, що дозволить Вам значно заощадити на опаленні, при цьому влітку будинок довго зберігає прохолоду, а взимку навіть при вимкненому опаленням утримувати тепло.

Одноповерховий будинок "Оскар" розташований в котеджному містечку "Приозерний". Його назва говорить сама за себе. Розташований в екологічному місці, поруч з лісом та озером, чисте повітря і природа у будинку більше не будуть захмарною мрією. При цьому мається вся інфраструктура - школа, дитячий сад, магазини знаходяться в межах 3 км у котеджного містечка.
Територія містечка - закритого типу і охороняється. На території є кілька дитячих майданчиків, де охоче гратимуть Ваші дітки.
Вибираючи будинок "Оскар" в котеджному містечку "Приозерний", ви купуєте не просто будинок, найважливіше - ви вибираєте надійне, екологічне та безпечне майбутнє для Вашої родини.