Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Брайт106 м2

Комфортний котедж "Брайт" - вдале рішення для дружної сім'ї. Проста і функціональне планування двоповерхового будинку дозволить зручно розміститися на 106 м2 всій родині. Проект передбачає кухню, вітальню, 4 спальні і 2 санвузли. Великий огороджена ділянка дозволить втілити давні задуми від висадки овочів і фруктів до власної дитячого майданчика. Запишіться на перегляд будинку і переконайтеся самі.

План будинку

1 поверх, м2

1 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

2 поверх, м2

2 поверх
Базова площа
Додаткові приміщення, які не входять в базову площу: тераса, гараж/навіс для авто, котельня

Хочете приїхати на перегляд?

Залиште свій номер телефону — ми передзвонимо і розповімо
про найкоротший шлях. Та надішлемо GPS-координати.

Данные отправлены на ваш номер.

Будинок "Брайт" 106 м2 забезпечує комфортне проживання та розміщення для всієї родини в котеджному містечку "Приозерний". Заміська і одночасно комфортне життя це не мрія. Територія котеджного містечка закрита і охороняється, тому вам більше не потрібно боятися за свій будинок і безпеку сім'ї; також на території містечка є кілька дитячих майданчиків, що сподобається вашим діткам; поруч з вашим майбутнім будинком є школа, дитячий сад і магазини. А до Києва легко дістатися по Житомирській трасі всього за 23 км. Котеджне містечко "Приозерний" розташований в с. Колонщина, Макарівського району.

Поруч ліс і озеро, що завжди вирішує питання "Де провести вихідні?». Додатковою перевагою буде власний огороджена ділянка, де легко втіляться всі забаганки: овочі, фрукти, квіти і дерева, альтанка, місце для барбекю або дитячі гойдалки. Про сусідів ми також подбали - в котеджному містечку "Приозерний" проживають понад 100 сімей. Тому вистачить мріяти, втілюйте бажання в реальність.

Зв'яжіться з нами і ми надамо Вам всю детальну інформацію.