Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Збулася мрія Лілії Ребрик

На початку літа цього року ми повідомили про те, що наша компанія здобула своє рекламне обличчя. Ним стала відома українська актриса та телеведуча Лілія Ребрик. Ретельно обмірковуючи та перебираючи різні варіанти заміського будинку, родина Лілі обрала Evrodim. Так і почалася наша співпраця.

Лілія Ребрик разом зі своїм чоловіком Андрієм Диким та донечкою Діанкою довго шукали затишний заміський будинок, в якому можна буде проводити вихідні, влаштовувати сімейні святкування, відпочивати від міської метушні та бути ближчими до природи. У нашому котеджному містечку “Лісове озеро”, що в Лишні Макарівського району, вони знайшли саме те, що шукали. Ліс, озеро, аромат хвої у повітрі, тиша та спокій - ось їхня омріяна гармонія.

Навколо містечка хвойний ліс, до найближчого озера - 200 м

А передісторією пошуку дачі стала розмова з їхньою донькою, яка попросила песика. Пояснивши дитині неможливість утримання собаки в квартирі, батьки винахідливої Діани зіштовхнулися з надзадачею - знайти заміський будинок, в якому можна буде завести омріяного песика. Оскільки вони так і сказали: “Як придбаємо будинок, заведемо тобі собачку” Діана, вхопившись за ці слова, наївно, по-дитячому, відповіла: “Так давайте купимо дачу”. Зрозумівши цю фразу як виклик, Лілія та Андрій почали думати над важливою покупкою для їхньої сім’ї.

У інтерв’ю нам Ліля розповідала, що мріяла про родину, улюблену роботу та заміський будинок. На той момент дві мрії вже збулися, а от будинок був лише в оптимістичних думках на майбутнє. Evrodim з великим бажанням взявся за втілення цієї мрії. Проект, погодження, процес будівництва, вибір дизайну зовнішнього оздоблення - і результат на обличчя. Зараз ми сміливо можемо стверджувати, що здійснили мрію Лілії Ребрик.

Всі сім'я на фоні заміського дому

Ось що говорить сама актриса про свій будинок в “Лісовому озері”: “Ми щиро вдячні спеціалістам Evrodim. Відгуки нашої родини про роботу цієї компанії якнайкращі. Ми постійно були на зв’язку з менеджером котеджного містечка, наші побажання чули, будівельні роботи проведені якісно та вчасно. Та головне - будинок був зведений до Дня народження Діани. Підписуючи договір з компанією, ми помітили цікавий момент - дата закінчення будівництва і передачі нам будинку співпадала з Днем народження нашої донечки - їй виповнилося 5 років. Ми зраділи такому співпадінню, а Діана - так взагалі. Як і обіцяли будинок збудували до вказаної дати (не дивлячись на те, що під час самого процесу будівництва ми вносили побажання на додаткові роботи, які потребували більше часу) - Діанка отримала свій ювілейний подарунок. Тож зараз лишилося тільки виконати внутрішні роботи і завести песика. Ми щасливі!”.

Радісна Діанка позує на терасі власного сімейного дому

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.