Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Запрошуємо на День відкритих дверей в КМ «Приозерний» 28 і 29 січня

Компанія «Євродім» анонсує січневий «День відкритих дверей» і запрошує 28 та 29.01 оглянути сучасний житловий комплекс «Приозерний».

Котеджне містечко «Приозерний» має гарне розташування, тому що знаходиться в с. Колонщина на відстані всього 28 км від станції метро «Житомирська».

Проект передбачає кілька черг будівництва, 85 котеджів в містечку вже побудовані, зараз в процесі будівництва третя черга.

Під час перегляду будинків вас буде супроводжувати персональний менеджер компанії «Євродім», ви зможете оглянути різні види планування котеджів, побудованих по СІП-технології, оцінити якість будівництва, а також отримати докладні відповіді на всі ваші запитання.

На території комплексу є зелена зона для відпочинку і спортивний майданчик. Поряд з містечком знаходиться сосновий ліс і озеро. Неподалік є необхідна інфраструктура для комфортного проживання вашої сім'ї: школа, дитячий садок, магазин, поліклініка, лікарня.

Компанія «Євродім» пропонує привабливі ціни для своїх клієнтів, вартість будинку з ділянкою починається від 23 тисяч доларів.

У дні перегляду кожен клієнт, який підписав завдаток на покупку нерухомості в котеджному містечку «Приозерний», отримає 50% знижку на будівництво тераси до будинку (площа 15 кв.м) або велосипеди для всієї родини (сертифікат на 1000 у.о.).

Чекаємо вас в містечку в останню суботу та неділю січня!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.