Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Запрошуємо на День відкритих дверей у КМ “Лісове озеро”

Мріяли про райське життя? Приїжджайте 31 березня та 1 квітня на День відкритих дверей у котеджне містечко “Лісове озеро”. Оберіть будинок та отримайте 50% знижки на терасу у подарунок. Традиційне барбекю та аніматори чекають на вашу родину.

Котеджне містечко “Лісове озеро” - зовсім інша реальність. Тиша, спокій, свіже повітря, спів пташок, красивий хвойний ліс та мальовниче озеро поруч, цілковита гармонія та затишок. Саме про таке дозвілля мріє кожен житель мегаполісу. Обравши будинок у цьому котеджному містечку, ваше життя зміниться назавжди...звичайно ж, у кращу сторону, значно кращу! 

Запрошуємо всю вашу родину зануритись в цю атмосферу. Обов’язково беріть на День відкритих дверей своїх малюків - вони гарно проведуть час з аніматором. Також на вас чекає наше традиційне барбекю.

Всі, хто підпише в ці дні завдаток, отримають подарунок - 50% знижки на терасу.

А відділяють вас від цього прекрасного місця всього лиш якісь 36 км. Півгодини їзди - і ви на місці. Приїжджайте до нас на захід і вже влітку запрошуйте друзів на пікнік, спостерігайте за заходом сонця з власної тераси, прогулюйтесь лісом та відпочивайте на озері. 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.