Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Вперше пройде День відкритих дверей у КМ «Зелений бульвар»

Запрошуємо всіх відвідати дебютний День відкритих дверей у «Зеленому бульварі». Це наше наймолодше на найближче до Києва котеджне містечко. Знаходиться воно у селі Білогородка — всього 5 км їзди від столиці по Житомирському шосе.

У вихідні, 20 та 21 травня, з 10:00 до 16:00 год будемо показувати будинки, розповідати про технології будівництва, відповідати на ваші запитання, дарувати чудовий настрій та приємні подарунки.

Тільки цими вихідними, підписавши завдаток, ви отримаєте подарунок на вибір: дизайн-проект будинку або 50% знижки на навіс для авто.*

Приїжджайте всією родиною до нас у «Зелений бульвар». Допоки мама з татом будуть обирати сімейний будинок, діти розважатимуться з аніматорами.

Не дивлячись на те, що кожен наш День відкритих дверей є унікальним та неповторним, традицію ми все ж таки маємо — це BBQ-party. Цими вихідними знову будемо пригощати смачним м’ясом та апетитними овочами-гриль.

Запрошуємо вашу родину провести ці вихідні разом з нами, щоб стати на крок ближчими до омріяного заміського будинку.

* Акція не є азартною грою, лотереєю, послугою у сфері грального бізнесу і не переслідує мети отримання прибутку.

Під подарунком розуміється купівля за 1 грн.

Деталі акції та правила участі в акції розміщені на сайті evrodim.com.

Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції свідчать і підтверджують, що ознайомлені і повністю погоджуються з умовами Акції та зобов’язуються їх виконувати.

В Акції можуть брати участь фізичні особи – виключно громадяни України, що підпишуть "завдаток" та яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років та є дієздатними.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.