Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Відбулася прес-конференція в УНІАН

13 грудня в прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція за участі Генерального директора нашої компанії Олександра Кропивницького, української актриси і телеведучої Лілії Ребрик та блогера Катерини Чекмезової.

Учасники заходу говорили про котеджне будівництво, особливості життя у приватному будинку, тенденцію переїзду зі столиці за її межі, переваги життя за містом та ще багато іншого.

Ситуацію з переїздом за місто та думки людей, які наважились на такі кардинальні зміни у житті, добре описав Генеральний директор нашої компанії Олександр Кропивницький. Він розповів журналістам про те, що з кожним роком все більше українських родин переїжджають за місто. Яскраво простежується ця тенденція у столиці. Мешканці Києва, втомлені шумом, пилом та постійними заторами, обирають життя у передмістях, де спокійніша атмосфера, чистіше повітря, гарна природа та кращі умови для зростання молодшого покоління.

Розмову про дітей, які живуть та виховуються за містом, продовжила Катерина Чекмезова - український блогер та засновниця бренду одягу. Разом з чоловіком вона виховує двох маленьких доньок. Проживає їхня родина в 40 км від Києва і на прес-конференції Катерина розповіла, що для їхньої родини це взагалі не відстань. Вони регулярно навідуються до столиці, і часу на дорогу витрачають не більше тих, хто живе і працює в мегаполісі. Також вона поділилася своїми цікавими спостереженнями за дітьми, які користуються всім, що їм дає життя за містом.

Відома українська актриса та телеведуча Лілія Ребрик, яка цього року стала щасливою власницею котеджу у “Лісовому озері”, також розповіла багато цікавого: як їхня родина обирала будинок, як вони закохалися у це мальовниче котеджне містечко, як приїздили на будівництво і приємно дивувалися швидкості та якості.

“Ми завжди мріяли про будинок із власним двориком, власним простором, але завжди не вистачало якогось поштовху, щоб зрештою його придбати… Адже ми живемо задля позитивних емоцій, задля радості, й ми повинні це собі дозволяти. Тільки ми можемо зробити своє життя кращим, емоційнішим, красивішим, натхненнішим, усе залежить від нас самих. Тому ми зважилися на цей крок”, - розповіла журналістам Лілія Ребрик.

Атмосфера заходу була легкою і душевною. Кожен спікер розповів присутнім багато цікавої та корисної інформації про життя за містом, опираючись на власний досвід. Проглянути прямий ефір із прес-конференції ви можете на нашій офіційній сторінці у Facebook.  

 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.