Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

У КМ “Сім озер” відбувся День відкритих дверей

У котеджному містечку «Сім озер»відбувся День відкритих дверей. 19 та 20 серпня наша команда фахівців презентувала будинки, знайомила з проектами, технологіями будівництва тощо.

День відкритих дверей у Крушинці пройшов на славу. Всі, хто завітав до нас у котеджне містечко “Сім озер” цими вихідними, змогли підібрати для себе будинок в оточенні живописної природи. А щасливчики, які підписали завдаток, отримали у подарунок набір садових меблів або терасу.

Для дітей працювали аніматори. Тож малюки зовсім не сумували допоки батьки обирали сімейний будинок. Вони гралися з піратом, стрибали на батуті та пробували себе в ролі домашніх улюбленців з веселим аквагримом на обличчях.

Шеф-повар заходу, як завжди, пригощав усіх бажаючих смачним м’ясом та овочами гриль. У котеджному містечку панувала радісна атмосфера, що повністю показувала життя за містом, яке воно є.

За бажанням родини вирушали до головної прикраси цього заміського комплексу - озер, які оточують його. Сподіваємось, що всі родини знайшли для себе будинок, в якому хочеться жити та насолоджуватись життям.

А ті, хто не зміг до нас завітати цими вихідними, не засмучуйтесь. Запишіться на перегляд та приїздіть у котеджне містечко “Сім озер” у зручний для вас час.

Також хочемо нагадати про спецціни, які діють на будинки у даному комплексі тільки до кінця серпня. Будинок площею 106 м2 за проектом “Брайт” можна придбати зі знижкою 31 000 грн (із SIP-панелей) та 34 000 грн (із газоблоку). На “Елегант” площею 126 м2 встановлена спецціна, що дозволяє вам заощадити 26 000 грн.

Не проґавте чудову нагоду придбати сімейний будинок за вигідною ціною!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.