Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Травнева акція - газон у подарунок

Увага! Перші 5 клієнтів, які придбають будинок у котеджному містечку “Вишневий хуторок” у травні, отримають газон у подарунок*.

Травнева акція - газон у подарунок

Не дарма назва останнього місяця весни походить від трави, яка починає буяти саме в цей прекрасний теплий період. Такий символічний подарунок - газон - чекає на перші 5 родин, які оберуть для життя котеджне містечко “Вишневий хуторок” та придбають у ньому будинок.  

Цей комплекс знаходиться неподалік від Києва - всього в 6 км, у с. Петропавлівське Бориспільського району. За 15 хвилин ви легко туди дістанетесь.

Зараз ми будуємо вже п’яту чергу. Успішна реалізація всього задуманого у попередніх чотирьох збагатила нас досвідом, який ми й до сих пір продовжуємо накопичувати. До слова, наша компанія на ринку котеджного будівництва вже 13 років, за які збудувала омріяне заміське житло більш як для 1000 родин.

Котеджне містечко “Вишневий хуторок” може похизуватися не лише своєю близькістю до столиці, а й красою навколишнього середовища. Зовсім поруч знаходиться хвойний ліс, яким можна спокійно прогулятися та насолодитися тишою, в теплу пору - драйвово покататися на велосипедах, після дощу - знайти навіть деяких грибів, а пікнік взагалі влаштувати легко у будь-який сезон. На ліс приємно дивитися, його аромат хочеться вдихати, а споглядати як вечірнє яскраве Сонце ховається за гілками дерев - одне задоволення.

Придбати будинок у такій мальовничій місцевості та ще й зовсім неподалік від Києва мріє чимало родин. Якщо ви належите до цього числа, то в травні ми порадуємо вас приємним бонусом - газоном у подарунок. Такий презент не лише прикрасить територію біля будинку, а й покладе початок стильному облагородженню ділянки.

Давайте не будемо відкладати це у довгий ящик, а прямо зараз зробимо крок назустріч здійсненню заповітної мрії про власний будинок. Для цього запишіться на перегляд котеджів та приїжджайте у зручний для вас час у “Вишневий хуторок”.

*Під подарунком мається на увазі підсипка ґрунту на ділянці та засівання на ній газонної трави.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.