Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Святкуй Новий рік на власній дачі

За вікном - жовтень, а ми вже хочемо налаштувати вас на новорічний настрій. Придбавши готовий будинок у котеджному містечку “Лісове озеро” зараз, ви зустрінете та відсвяткуєте там Новий 2018 рік.

Котеджне містечко “Лісове озеро” ідеально підходить для святкування Нового року. Воно знаходиться в оточенні живописних сосен. Густий хвойний ліс розрісся не лише поруч з нашим комплексом, а й прямо на ділянках біля будинків. Уявіть яким гарним може бути ваше святкування, коли ви на власному дворі прикрасите сосну.

Будинок, прикрашений новорічними гірляндами, іграшки та різнокольорові вогники на деревах, серпантин, хлопушки, салюти, вітання від сусідів та щирі посмішки рідних. Таким може бути ваш Новий рік, якщо ви зустрінете його у власному заміському будинку. Для цього вам потрібно зараз обрати вже готовий проект у котеджному містечку “Лісове озеро” та облаштувати будинок належним чином.

Лісове озеро” знаходиться в селі Лишня Макарівського району. Дістатися туди на автомобілі можна за півгодини. А закохатися в нього - за півсекунди.

Запишіться на перегляд будинків і ми створимо для вашої родини справжню новорічну казку.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.