Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Стартував продаж нової черги в “Зеленому бульварі”

Шукаєте усамітнення та затишку неподалік від Києва? Таке місце є! Всього в 5 км від столиці, у мальовничій Білогородці, розмістилося наше котеджне містечко «Зелений бульвар». Наразі там стартував продаж нової черги.

Живописна природа, розвинена інфраструктура, близькість до столиці - ось переваги котеджного містечка “Зелений бульвар”. Тут є все, що вам необхідно: дитячий садок, дві школи, регулярно курсуючий громадський транспорт, аптека, лікарня, магазини та торговий центр.

Родин від заміського затишку в красивому місці відділяє всього 10 хвилин їзди. Така зручна відстань дозволяє працювати та займатися різними справами у столиці. Інколи жителі Києва дістаються від дому в одному районі міста до робочого офісу в іншій частині значно довше.

Успішно та швидко продана перша черга нашого наймолодшого котеджного містечка говорить про його популярність. Обрати житло у гарному місці, жити поблизу природи і водночас мати можливість у будь-який час поїхати до столиці, - це мрія багатьох. Родини з дітьми навіть не вагаються з покупкою будинку та переїздом, адже всі батьки хочуть, щоб їхні малюки зростали в екологічно чистих умовах та мали більше простору для розвитку. Погодьтесь, діти, які постійно катаються на велосипедах, бігають босоніж по травичці, прогулюються лісом, мають значно кращий імунітет. А що тут говорити про дитячі спогади… Звичайно, вони будуть незабутніми.

Яскраві емоції від життя у заміському будинку гарантовані не лише дітям, а й дорослим. Кава на терасі чи чай біля каміну, улюблена книга, тепла ковдра, барбекю на подвір’ї, дружні посиденьки, пікнік на природі, риболовля, неймовірно зоряне небо та незвичайний захід сонця. Цей емоційно насичений перелік можна продовжувати і продовжувати, тому що життя за містом безкінечно прекрасне.

Станьте власниками затишного будинку у другій черзі “Зеленого бульвару”, і ви назавжди зробите вашу родину щасливою!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.