Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Відбувся День відкритих дверей у “Вишевому хуторку”

Черговий День відкритих дверей пройшов 8 та 9 квітня у котеджному містечку “Вишневий хуторок”, що знаходиться в Бориспільському районі.

Щиро дякуємо тим, хто завітав до нас на захід, не дивлячись на дощову погоду у суботу. На щастя, неділя порадувала нас сонячним весняним настроєм і нам вдалося сповна реалізувати все задумане. Зокрема, як і анонсували, ми посадили саджанці вишні. Приємно, що до такої справи долучились ті, хто приїхав на перегляд будинків. Окрема подяка родині, яка вже є мешканцем “Вишневого хуторка”, і також долучилася до акції з висадки молодих дерев. Тепер котеджне містечко дійсно вишневе.

Атмосфера заходу була, як завжди, радісною та по-справжньому весняною. Всі насолоджувалися красою заміської природи, приймали активну участь у нашому BBQ-party, допомагали садити дерева, дивилися будинки. Спеціалісти компанії Evrodim кожній родині провели екскурсію котеджним містечком, показали різні варіанти проектів будинків, ознайомили з технологіми будівництва та відповіли на всі запитання.

Щиро дякуємо всім, хто обрав нашу компанію для створення сімейного затишку. Бажаємо, щоб у вашому новому домі панувала така ж гарна сонячна погода!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.