Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Початок продажу в котеджному містечку «HappyLand»

Котеджний комплекс «HappyLand» - в квітні стартує новий масштабний проект від компанії Євродім!

Котеджні містечка стають все більш популярні, так як за відносно невеликі гроші людина отримує набагато більше, ніж просто «квадратні метри». Будинок за містом - це власна ділянка, чисте повітря, часті пікніки, відсутність шуму навколо.

  

З огляду на дані переваги, компанія «Євродім» розробила новий проект котеджного комплексу з щасливим назвою «Happy Land». Котеджне містечко розташовується в с. Білогородка (Київська обл.) І складається з 42 сучасних котеджів.

Концепція його, передбачає будинки з ділянками від 5,5 соток, підключені комунікації, дитячий майданчик всередині комплексу, озеленення території, яке є родзинкою даного об'єкта, і безліч інших приємних доповнень. Ландшафтний дизайн містечка «Happy Land» спеціально розроблений досвідченими дизайнерами і архітекторами - комплекс оточений зеленими насадженнями, які роблять територію ще більш гармонійною.

Технологія будівництва, яку використовує компанія, і місце розташування комплексів свідчить про високу екологічність пропонованих об'єктів.

ГЕНЕРАЛЬНИЙ ПЛАН котеджного містечка "HappyLand" від компанії Євродім. ФОТО
Для більш докладної консультації і запису на перегляд телефонуйте: 044 22-777-22

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.