Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Перший весняний День відкритих дверей у КМ “Вишневий хуторок”

Шукаєте будинок поруч з природою та неподалік від столиці? Завітайте 3 та 4 березня на День відкритих дверей у котеджне містечко “Вишневий хуторок”. Всього 6 км від Києва в Бориспільському напрямку - і ви у нас на заході.

Цими вихідними, 3 та 4 березня, ми відкриваємо двері котеджного містечка «Вишневий хуторок». Наближається найпрекрасніше свято весни – Міжнародний жіночий День, тому компанія Evrodim підготувала для кожної жінки невеличкий сюрприз.  

Знаходиться цей комплекс всього в 6 км від Києва - у селі Петропавлівське Бориспільського району. Для тих, хто шукає затишне місце посеред природи, але водночас неподалік від мегаполісу, котеджне містечко «Вишневий хуторок» - ідеальний варіант.

На заході менеджери нашої компанії люб’язно нададуть вам всю необхідну інформацію про містечко, ознайомлять з різними видами планування будинків, розкажуть про технології будівництва та дадуть вичерпні відповіді на всі запитання.

Гарна новина - сімейний відпочинок у найкращому готелі Карпат отримають всі, хто підпише у ці дні завдаток. Не обійдеться без смачних частувань. Перша весняна бургер-вечірка чекатиме на вас.

Запрошуємо 3 та 4 березня відвідати День відкритих дверей у котеджному містечку “Вишневий хуторок”!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.