Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

«Переїзд за місто був одним з кращих рішень в нашому житті!»

«Мій ідеальний будинок - це місце, де тобі раді, де тебе чекають, де в будь-яку погоду світло і тепло, де чути дитячий сміх»

Блукаючи по просторах Інтернету, ми натрапили на дуже цікавий аккаунт в соцмережі Instagram. Щаслива дружина і мама двох дівчаток, талановита майстриня, харизматична людина, блогер Катерина.

Нашу увагу привернули пости Каті, які в багатьох випадках присвячені життю за містом. І це неспроста, тому що їхня сім'я живе в приватному будинку в 40 км від столиці. Вона пише про своїх дівчаток, імена яких починаються на "В" (Варя і Віра), домашніх улюбленців (собачка Дорі і котик Сьома), хобі (пошив одягу) і особливості життя молодої сім'ї за містом.

Ми вирішили поспілкуватися з Катею і розпитали у неї про всі тонкощі життя за межами мегаполісу. Відразу говоримо, що інтерв'ю вийшло дуже цікаве. Тому рекомендуємо дочитати до кінця. Поїхали!

Як давно Ви живете за містом у приватному будинку?

Буквально пару тижнів тому було рівно два роки - ми переїхали на мій День народження, тому забути буде складно.

І як Ви провели такий знаменний день?

Ми зібрали велику компанію друзів і родичів. Влаштували вечірку-пікнік. А після ще місяць-два жили тільки з ліжком і пральною машиною з меблів.

На що звертали увагу при виборі місцевості, проекту будинку?

По місцевості у нас спочатку варіантів особливо не було. Була ділянка в нашому селищі (тут у чоловіка робота), плюс зовсім недалеко живуть свекри, тому тут і почали будуватися.

А в проекті була важлива простота і комфорт. Оскільки, як показує наш досвід і досвід багатьох знайомих, це основні критерії.

Жив вже хтось із вас у приватному будинку?

Так, мій чоловік з народження жив у будинку, тому для нього заміське життя не в новинку. А ось я з батьками в квартирі прожила до 15 років, а вже потім ми переїхали до приватного будинку, звідки буквально через рік я поїхала вчитися і знову жила в багатоповерхівках мегаполісу.

Які спогади, враження?

Чоловік в принципі не уявляв іншого варіанту для життя сім'ї. А ось я мріяла жити в «шпаківні». Мені здавалося, що немає нічого крутішого і зручнішого за життя в квартирі. Мені подобалося життя в багатоповерхівці, де багато людей, друзів. Але зараз я розумію, що подобалася вона мені тому, що я не знала інших варіантів. Просто не пробувала жити в будинку.

Вашим дітям подобається життя за містом? Якщо так, то що саме їм подобається.

Дуже! В першу чергу, це свіже повітря, можливість гуляти в будь-який час, а не «за розкладом», який є властивим для міста, часті вилазки до бабусь-дідусів, багато живності.

Ще нам дуже пощастило з сусідами. Їхня донька - ровесниця нашої старшої, найкраща подружка. Та й взагалі по нашій вулиці багато сімей з дітьми +/- одного віку. І мені, як мамі, важливо і приємно, що з самого маленького віку я буду знати компанію діток.

Дочки відвідують місцевий дитячий садок чи в столиці?

Місцевий. Він зовсім поряд з будинком і вихователі в ньому мені подобаються. Чесно сказати, спершу я хотіла пошукати садочки в найближчих містах (Буча, Ірпінь), але зваживши всі «за» і «проти», ми вирішили, що відвідувати садок зручніше і комфортніше буде найближчий, без витрат за часом і вічних запізнень.

Чи є у вас домашні улюбленці?

Звичайно! Який будинок без тварин? У нас кіт і собака - повний комплект :)

Чи не лякає Вас відстань до столиці? Адже інфраструктурно Київ виграє.

До переїзду за місто мені здавалося, що я вовком завию якраз від відсутності цієї самої інфраструктури.

Насправді, зараз - зовсім не лякає.

По-перше, до відстані з часом починаєш ставитися простіше і 30-40 км в одну сторону вже не здаються такою великою проблемою, маючи авто. Я часто їжджу в місто і сама, і з дітьми. Проблеми в цьому не бачу абсолютно.

По-друге, це велика помилка столичних жителів, що цивілізація закінчується рівно за межами міста!))

Так, є заклади, клініки, які відвідати можна тільки в Києві і деколи доводиться їхати туди з тих чи інших потреб. Але, повірте мені, це поки що.

Наш район розвивається з величезною швидкістю! Будуються будинки, приїжджають люди, облагороджуються міста і селища, відкриваються школи і садочки, клініки і гіпермаркети, налагоджується інфраструктура.

І я вже навіть побоююсь, щоб нашу тишу не порушували, розширюючи межі столиці.

Як вважаєте, життя в заміській природній гармонії наштовхує на нові звершення, реалізацію нових планів?

Безумовно! Усередині відкриваються нові бажання і ідеї по їх реалізації. Хочеться пробувати нове і працювати, йдучи до своїх цілей.

Життя за містом поблизу природи дає багато варіантів для активного відпочинку. Наприклад: пікнік, риболовля, прогулянки по лісу, катання на велосипедах і багато іншого. Чим у вільний час займається ваша сім'я?

О, сімейні вилазки - це краса! Великим плюсом приватного будинку є те, що пікнік можна влаштувати в будь-який час доби, просто вийшовши з дому. На велосипеді теж катаємося вдосталь, зібрали вже цілий вело-парк.

Недалеко від нас є кілька озер, де можна і рибку половити, і просто скупатися.

Звичайно, часто ми буваємо і в столиці, але частіше кличемо друзів в гості і влаштовуємо домашні посиденьки.

Багато людей, переїхавши за місто, пробують починати вести власне господарство, щось вирощувати. У Вас є щось подібне?

Ооо, я довгий час була впевнена, що у мене, завзятого анти-огородника, ніколи в житті не виросте ані травиночки.

Але Ви маєте рацію, з переїздом за місто в тобі ніби прокидається щось, і непомітно для самого себе занурюєшся в цей процес все більше і більше.

На птицю та іншу живність я поки не наважуюсь, а ось зелень, фрукти, овочі, ягоди вже знайшли містечко на нашій ділянці.

Ну, а той факт, що твоя сім'я має можливість не просто купити органічний продукт, а виростити його самостійно, приносить неймовірне задоволення!

Знаємо, що Ви займаєтеся пошиттям одягу, створили власний бренд. Чи сприяє життя в приватному будинку розвитку такої справи? Чи і в квартирі могли б цим з комфортом займатися?

Складно відповісти на це питання однозначно, оскільки у кожної людини є своє розуміння комфортних умов праці. Більш того, для різних етапів життя навіть у однієї і тієї ж людини ці критерії можуть разюче відрізнятися. Наприклад, я в свій час ночами в'язала на кухоньці розміром 4 кв. м. І, треба сказати, на той момент абсолютно не відчувала себе обділеною простором.

Але безглуздо заперечувати, що великий простір дає більший стимул для нових звершень і втілення ідей!

Зовсім недавно одну з кімнат нашого будинку ми почали облаштовувати під мою майстерню, мій куточок, де компактно і зручно будуть розміщені матеріали і пристосування для плідної роботи.

Тому так, приватний будинок ще й як сприяє розвитку в своїй справі.

Опишіть свій ідеальний будинок.

Хм ...

Мій ідеальний будинок - це місце, де тобі раді, де тебе чекають де в будь-яку погоду світло і тепло, де чути дитячий сміх, де ти відчуваєш спокій і при будь-яких життєвих негараздах можеш знайти душевний баланс.

Хтось може вважати мене дивною, але до нашого Дому я ставлюся як до одухотвореної істоти - німому свідкові життя нашої родини, доброго і світлого.

Так ось, мій ідеальний будинок… Мені здається, я вже в ньому живу.

Нещодавно ми проводили статистичний аналіз по переїзду сімей з Києва саме в його передмістя. Дані по 2016 говорять про те, що вдвічі більше житла купують саме за межами столиці, а не в мегаполісі. Як Ви думаєте, чому?

Мені здається, це пов'язано як раз з тим, що наше покоління підходить до віку, коли, як ніколи, починаєш думати про майбутнє. Ми ще молоді, щоб багато встигнути, але вже досить серйозні, щоб приймати важливі рішення.

У багатьох з'являються діти і, як наслідок, змінюється дуже багато в сприйнятті того, що краще для тебе і твоєї сім'ї.

Все більше людей розуміють і приходять до того, що місто - це здорово, але (!) Для роботи.

А Будинок - там, де хочеться дихати на повні груди і відчувати себе затишно, відпочиваючи від метушні мегаполісу.

Що б Ви порадили сім'ям з дітьми, які коливаються між вибором життя в столиці та за її межами?

Я б радила не дрейфити і не відкладати рішення про переїзд в довгий ящик! Саме так!

Як я вже говорила, свого часу і ми довго зважувалися на переїзд і не поспішали закінчувати будівництво. У місті народилася спершу старша, а потім молодша дочка. А ми все боялися «відсутності інфраструктури», «віддаленості від цивілізації», ще чогось там ...

Але вже переїхавши, зрозуміли, як багато ми втрачали, штовхаючись в задушливому місті.

Запитайте людей, що живуть в приватних будинках, чи хочуть вони назад в мегаполіс, і абсолютна більшість відповість, що переїзд за місто було одним з кращих рішень в їх житті!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.