Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Благоустрій КМ “Зелений бульвар”

На днях в коттеджном городке “Зелений бульвар” проклали асфальт. Також виконали роботу над тротуарами - тепер це гарні стежини, викладені плиткою. Словом, благоустрій вулиць комплексу триває повним ходом!

Залити фундамент, звести каркас, перекрити дах, утеплити фасад, встановити паркан, зробити дороги, поставити вхідну групу - це далеко незавершений перелік того, що ми маємо зробити у котеджному містечку, який будуємо. Укладка асфальту - також є важливим етапом будівництва.

У котеджному містечку “Зелений бульвар” тепер гарне і рівне асфальтове покриття, що не може не радувати майбутніх жителів комплексу. Розташувалося воно зовсім поруч зі столицею - у селі Білогородка. Це якихось 5 км по Житомирському шосе. Ось тут ви можете ознайомитись з відеокартою проїзду, яку ми зробили спеціально для вас.

На асфальті та тротуарах благоустрій містечка не закінчується. Також планується озеленення території та монтаж дитячих майданчиків. Вже зовсім скоро ви зможете побачити на власні очі все це. А дивитись у “Зеленому бульварі” дійсно є на що. Чого тільки вартий дизайнерсько-архітектурний хід цього котеджного містечка - усі будинки виконані в єдиному стилі фасадів. Неабияке задоволення можна отримати від природи, що оточує цю місцевість. Неподалік знаходиться ліс та озеро.

Інфраструктура у Білогородці на пристойному рівні - є магазини, аптеки, поліклініка, дві школи, дитсадок, торговий центр тощо. А якщо ви захочете вибратись родиною у кіно, то дорога до Києва займе всього 10-15 хв.

Чекаємо вас на перегляді будинків. Впевнені, саме тут на вас чекає здійснення мрії!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.