Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Продовжили благоустрій КМ “Сім озер”

Котеджне містечко “Сім озер” і так має гарний вигляд, а днями стало ще красивішим. Ми вистелили плиткою вхідну групу, зробивши в’їзд в комплекс не тільки привабливим, а й практичним.

Одне із наших наймолодших котеджних містечок - це “Сім озер”. Знаходиться воно в 19 км від станції метро “Теремки” в Одеському напрямку - в селі Крушинка Васильківського району.

Головна окраса комплексу - природа, яка знаходиться навколо. Нескладно здогадатися, що це сім водойм, від яких і пішла однойменна назва. До найближчого озера всього 520 м. Є озеро з облаштованим пляжем, яке особливо полюбилося нашим клієнтам. Саме там можна гарно відпочити родиною: поплавати, позасмагати, пограти у водне поло та розважитись на всі сто. Крім цього, є озера, які люблять рибалки. Чоловіки оцінять можливість неподалік від дому гарно порибалити. Та що нам вам розповідати, ви й самі придумаєте чим себе зайняти, живучи біля семи озер. Погодьтесь, варіантів маса.

Котеджне містечко приваблює також своїм зовнішнім виглядом. Сучасна архітектура просто вражає. Всі будинки виконані в єдиному стилі, гарні і затишні вулички, зелень, нічого зайвого. Іноді виникає відчуття, що ти прогулюєшся вуличками якогось європейського міста.

Тротуари та вхідна група, викладені плиткою, зелені газони на узбіччі, вулиці, красиві дерева - всі ці елементи благоустрою зустрічатимуть вас у котеджному містечку “Сім озер”. Приїжджайте та погляньте на все це.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.