Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок під Києвом біля лісу та озера за доступною ціною

Будинок в оточенні природи - ваша мрія? Завітайте у котеджне містечко “Лісове озеро”. Саме там, в 30 хв їзди від столиці, на вас чекають спокій, тиша та гармонія.

Тенденція переїзду родин з міста за його межі говорить тільки про одне - люди втомилися від шуму та метушні мегаполісу. Житло під Києвом стає дедалі популярнішим. Є ті, хто не хоче надовго покидати столицю і мати її на відстані витягнутої руки. А є й такі, які хочуть жити подалі, де чистіша екологія та мальовничіша природа. Для других ідеально підійде наше котеджне містечко “Лісове озеро”. Воно розташувалося у селі Лишня Макарівського району. Це 38 км від столиці - приблизно 30 хвилин їзди на автомобілі.  

Родзинкою цього комплексу є ліс та озеро. Берези та сосни ростуть не лише навколо котеджного містечка, а й на території біля будинку. Можна сидіти на терасі і спостерігати захід сонця крізь хвойні гілочки. Про таку красу біля свого будинку можна тільки мріяти. Ви маєте унікальну нагоду втілити задумане в життя.

До озера з облаштованим пляжем всього 200 метрів. На ньому можна відпочивати всією родиною: купатись, засмагати, влаштовувати пікнік, рибалити, прогулюватись вздовж берега тощо. На такі пейзажні краєвиди можна дивитися вічно. Якщо ви оберете життя у котеджному містечку “Лісове озеро”, така щоденна ідеальна картинка вам гарантована.

Якщо вам сподобався наш комплекс, запрошуємо на перегляд будинків. Придбайте омріяний котедж за доступною ціною - від 7500 грн/м2. Покваптеся! Можливо, саме тут, у котеджному містечку “Лісове озеро”, на вас чекає ваш новий родинний будинок!

 

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.