Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Будинок біля лісу та озера чекає на вас

А ми не втомлюємось нагадувати вам про те, що запустили нову чергу будівництва у котеджному містечку “Лісове озеро”. І саме зараз ви можете обрати свій шматочок заміського раю поруч з пейзажним лісом та красивим озером.

Нова черга - нові можливості. Здається, настав час обрати будинок для родини у місцевості, від якої так і віє спокоєм, тишею та гармонією. Саме у котеджному містечку “Лісове озеро” можна відпочити і тілом, і душею. Тільки уявіть собі таку картину: вихідні після важкого робочого тижня, ви прокидаєтесь вранці під спів пташок, що доноситься з лісу, робите кілька дзвінків друзям, а потім вже розпалюєте багаття для шашлику, зриваєте тільки-но достиглі помідорчики та огірочки власного “виробництва” з грядки, починаєте приготування страв для пікніку, ваші діти весело граються на подвір’ї біля будинку, під деревом у затінку ліниво розлігся пес, приїжджають друзі і ви разом чудово проводите час у себе вдома, навіть нікуди не виїжджаючи. І варіантів проведення дозвілля, коли ви маєте власний будинок з подвір’ям, дуже багато. Здається, нічого складного, але ж як часто нам цієї простоти і не вистачає у метушливому житті.

Якщо вам такі варіанти проведення родинного дозвілля на свіжому повітрі та з гарним настроєм до душі, пропонуємо завітати у котеджне містечко “Лісове озеро”. Саме там ви відчуєте справжній затишок у власному домі! І покваптеся, адже на відкриття нової, третьої, черги будівництва чекало чимало охочих придбати котедж у цьому мальовничому місці.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.