Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Покваптеся! У КМ “Вишневий хуторок” залишилось всього 11 вільних ділянок

У котеджному містечку “Вишневий хуторок” закінчуються вільні земельні ділянки. Тож якщо ви мрієте про будинок в 6 км від столиці, хутчіш приїжджайте сюди на перегляд.

Здається, зовсім нещодавно ми повідомляли про те, що відкриваємо 5 чергу будівництва у котеджному містечку “Вишневий хуторок”. І от зараз ми інформуємо, що вільних ділянок, на яких ми збудуємо для вас будинок, залишилось всього 11. Без сумніву, цей комплекс користується популярністю, тому вільних ділянок менше з кожним днем.

То в чому ж привабливість “Вишневого хуторка”? В першу чергу, люди, які обирають життя за містом, хочуть жити неподалік від природних благ. Поруч з цим комплексом росте гарний хвойний ліс. Сімейне дозвілля одразу стає різноманітним, коли до такої краси рукою подати. У лісі можна збирати гриби, просто гуляти його стежками, кататися на велосипедах, влаштовувати пікнік, милуватися ним та вдихати його свіжий аромат.

По-друге, це котеджне містечко вдало розташувалося від Києва - на відстані всього 6 км. Хіба не диво? Це ж якихось 10 хв їзди на автомобілі. Так що родини, які були прив’язані до столичних дитсадків, шкіл, лікарень, торговельних центрів, салонів краси, спортзалів та інших життєво необхідних місць, можуть спокійно переїжджати за місто і не переставати відвідувати звичні заклади.

Ну і, по-третє, “Вишневий хуторок” обирають через можливість жити у тиші та гармонії, якої так не вистачає у метушливому Києві. Котеджне містечко закритого типу з охороною та відеоспостереженням, тож безпека вам гарантована. На його території є дитячі майданчики та зони для відпочинку. А кожен біля власного будинку може облаштувати свою релакс-зону: мангал, бесідка, басейн тощо.

Якщо перелічені нами переваги цього комплексу вам ідеально підходять, запрошуємо на перегляд будинків! І пам’ятайте про те, що вільних ділянок залишилося всього 11. Чекаємо на вас!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.