Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Нове футбольне поле відкрили у “Вишневому хуторку”

Минулими вихідними, 8 та 9 вересня, у котеджному містечку “Вишневий хуторок” відбувся День відкритих дверей.

Це був перший захід такого типу цієї осені, навіть погода вказувала на те, що літо закінчилось. Не дивлячись на помірний дощик у суботу, охочих приїхати та обрати заміське житло виявилось чимало. У неділю волога осінь відступила і обирати будинки було значно комфортніше.

Впродовж двох днів ми презентували котеджне містечко, знайомили потенційних клієнтів з різними проектами будинків, демонстрували природне оточення цього комплексу, пригощали смачним барбекю та зігріваючими напоями. Допоки дорослі комфортно прогулювались містечком та спілкувалися з фахівцями нашої компанії, діти весело проводили час з аніматором. Словом, кожен був зайнятий своїми справами.

Цей День відкритих дверей був визначним не лише тим, що він був першим цієї осені, а й тим, що у комплексі з’явилося нове футбольне поле. Воно знаходиться у п’ятій черзі. Випробувати міцність новенького сучасного покриття одразу ж вирішили юні футболісти. Тест-драйв пройдений!

Тепер до сучасних дитячих майданчиків та зон для відпочинку додалося ще й футбольне поле. Ми робимо все можливе, щоб жителі котеджного містечка мали змогу весело та з користю провести дозвілля. А для дітей такі місця просто необхідні - це їхній розвиток та гарна фізична форма.

Якщо ви не змогли завітати до нас на захід - не біда. Приїжджайте у “Вишневий хуторок” у будь-який зручний для вас час. Знаходиться комплекс зовсім поруч зі столицею - в 6 км їзди у Бориспільському напрямку. Ми чекаємо на вас!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.