Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Нам довіряють більше 1000 родин

Вже 13 років наша компанія успішно працює на ринку заміської нерухомості. Котеджне будівництво - наше все. А головна мета всієї команди Evrodim - зробити вашу родину щасливою, збудувавши затишний будинок.

За ці 13 років нам є чим поділитися. Ми багато працювали, розробляли, змінювали, доповнювали… Постійно йшли тільки вперед. За що отримали почесне звання “Лідера котеджного будівництва в Україні”. Все, що ми робили щодня впродовж цих років, накопичувалося і переросло в досвід, який зараз нам дуже допомагає.

Багато історій можна згадати за ці роки. Та найголовніше - це результат нашої діяльності. А він такий: власниками омріяного заміського житла стали більш як 1000 родин.

Наразі в процесі будівництва шість котеджних містечок у трьох напрямках:

Всі ці заміські комплекси розташувалися в Бориспільському, Васильківському, Києво-Святошинському та Макарівському районах. Основна їхня перевага - поруч ліси, озера, гаї та неземної краси природа. А головне - до цих місць не така вже й далека відстань від Києва. До найближчого котеджного містечка (с. Білогородка) всього 5 км, до найвіддаленішого - 38 км (с. Лишня), але ж воно того варте.

Важко словами описувати всю ту красу, а ще важче передати дух заміського життя, який панує в кожному котеджному містечку. Зараз спробуємо доповнити сказане фотографіями.

Отже, це комплекс “Сім озер”. Знаходиться він у селі Крушинка Васильківського району (19 км від станції метро “Теремки”). Його основна перевага - сім озер, до найближчого з яких всього 520 м. Також навпроти містечка росте шикарний березовий гай. На фото видно, що зовнішнє оздоблення будинків виконане в одному стилі. Це також є його “родзинкою”.    

А це панорама котеджного містечка “Вишневий хуторок”. Він знаходиться всього в 6 км від столиці - у с. Петропавлівське Бориспільського району. Поруч з ним прекрасний хвойний ліс. Наразі будується п’ята черга.

Ось котеджне містечко “Нова Олександрівка”, яке розташувалося у с. Безуглівка Бориспільського району. Від столиці воно знаходиться на відстані 12 км. Комплекс закритого типу, з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. На території є сучасні дитячі майданчики, поле для гри у мініфутбол та зелені зони.

Котеджне містечко, до якого всього 5 км, - це “Зелений бульвар”, що в Білогородці Києво-Святошинського району. Фасади будинків цього комплексу також виконані в єдиному стилі. Поруч з ним ліс та озеро. Ось зимове фото однієї з вулиць містечка. Стильненько, чи не так?

А це котеджне містечко, яке знаходиться біля бази повітроплавання у с. Колонщина. Має назву воно “Приозерне”. Його жителі в безвітряну погоду можуть спостерігати за польотами на яскравих повітряних кулях. Картинка в небі просто неймовірна. Також поруч з комплексом є озеро, від чого і пішла така назва.

І, наостанок, наше мальовниче котеджне містечко - “Лісове озеро” (с. Лишня, Макарівський район). Воно знаходиться не поруч з лісом, а прямісінько в ньому. Сосни та берези ростуть біля терас будинків. До озера з облаштованим пляжем всього 200 м.

Неможливо словами чи однією картинкою описати та показати результат нашої 13-річної роботи. Краще приїжджайте на перегляд будинків вживу у наші котеджні містечка під Києвом.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.