Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Межі Києва розширюються!

Стаючи мегаполісом, Київ поступово охоплює ширшу територію. Попит на заміську нерухомість зростає. Переваги стають очевидні для покупців економічних котеджів.

Влада повідомила, що міста-супутники вже найближчим часом можуть стати столицею. В першу чергу це міста Обухів, Вишгород, Ірпінь, Бориспіль і Бровари, а разом з ними і наші котеджні комплекси. А це означає, що у покупців заміських будинків для постійного проживання, є всі шанси отримати повноцінну київську прописку.

«Столиця повинна розвиватися. У нас є вже затверджений Генплан. Але він застарів. Зараз на громадському обговоренні знаходиться новий документ - туди і будемо вносити правки », - сказав депутат Київради Олександр Клюс.

Комфортабельні житлові райони планують облаштувати, з'єднавши їх з центром Києва швидкісним трамваями і автобанами, що зробить життя мешканців ще більш комфортним.

Встигніть придбати будинок з чудовою перспективою за доступною ціною! Наприклад Котедж з ділянкою в 7 км. від Києва за 48900 у.о. це реально, дивіться докладну інформацію.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.