Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Грандіозний розпродаж будинків у КМ “Приозерне”

У зв’язку з завершенням будівництва котеджного містечка “Приозерне” оголошуємо старт повного розпродажу готових будинків! Така пропозиція діє з 10 по 31 січня 2018 року.

За неймовірно зниженою ціною ви маєте можливість придбати будинок. Тільки зараз вже готовий будинок коштуватиме від 22 900 у. о. А саме:

  • Оскар” (63 м2) - 22 900 у. е.
  • Тріумф” (90 м2) - 23 900 у. е.
  • “Релакс” с террасой (98 м2) - 29 900 у. е.
  • Брайт” с террасой (106 м2) - 31 900 у. е.
  • “Елегант” (126 м2) - 32 900 у. е.

Повторимось, всі ці будинки вже побудовані і не потрібно чекати. Тож ви маєте унікальну нагоду приїхати, обрати та незабаром вже оселитися у власному домі.

На ці будинки також діє безвідсоткова розстрочка на 12 місяців. Якщо вас стримувало фінансове питання, то така наша пропозиція стане ідеальним рішенням.

Крім будинків ми пропонуємо ще й земельну ділянку з проведеними комунікаціями (світло та вода). Також можна замовити будівництво будинку на вільній ділянці. Розрахувати вартість та відповісти на всі запитання вам зможе менеджер цього котеджного містечка.

КМ “Приозерне” знаходиться у Макарівському районі, в селі Колонщина. По Житомирському шосе зі столиці туди дістатися можна всього за 20 хв. Містечко налічує 120 будинків, поруч розташувалися ліс, озеро, магазини, школа, дитячий садок, лікарня, зупинка громадського транспорту.

Запрошуємо на перегляд будинків. Покваптеся, тому що тільки зараз ви можете обрати заміський котедж за неймовірно зниженою ціною!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.