Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Головне - не зупиняємось!

Чи задумувались ви коли-небудь над тим, скільки різних справ робите за день, рік, десятиріччя? Впевнені, що їх чимало. От і ми подумали про те скільки всього зробили за 13 років існування компанії. Це нескінченна кількість дій, результатом яких є щасливі родини, що проживають у своїх заміських котеджах. І найголовніше - ми не збираємось зупинятися на досягнутому!

За 13 років успішної роботи у сфері заміської нерухомості ми побудували понад 1000 будинків. 17 котеджних містечок поряд зі столицею стали місцем сімейного затишку для багатьох. Наразі придбати котедж можна у 5 комплексах під Києвом у Бориспільському, Житомирському та Одеському напрямках. Кожен знайде підходящий для себе район.

Ми пропонуємо базову лінійку із 15 проектів, які можна змінювати та доповнювати за бажанням клієнта. Є будинки з балконом, терасою та навісом для автомобіля, також ці всі елементи можна замовити як додаткову опцію. Та, все ж таки, найкращим доповненням до власного будинку, є природа, яка поруч.

Любите купатися, засмагати, рибалити чи грати у водне поло - вам у комплекси, поруч з якими розмістилися водойми - “Сім озер” у Крушинці, наприклад. Якщо полюбляєте прогулянки лісом, відпочинок біля тінистих сосен та збір сезонних грибів, звичайно ж, вам у котеджні містечка, поруч з якими росте ліс. Такими є, наприклад, “Лісове озеро” у Лишні та “Вишневий хуторок” у Петропавлівському. До речі, останнє також може похизуватися своєю близькістю до столиці - всього 6 км в Бориспільському напрямку. Також неподалік від Києва розмістилося і наше наймолодше котеджне містечко “Зелений бульвар”, що в Білогородці, - якихось 5 км їзди по Житомирській трасі. Відносно неподалік від столиці знаходиться і комплекс “Нова Олександрівка” (12 км від станції метро “Бориспільська”) з цілодобовою охороною, відеоспостереженням, сучасними дитячими та спортивними майданчиками.

Словом, є будинки у комплексах на будь-який смак. Приїжджайте та обирайте свій!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.