Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Фінальний розпродаж будинків у КМ “Приозерне”

Мріяли про будинок біля озера? Хутчіш вирушайте у наше котеджне містечко “Приозерне”. Саме там зараз триває фінальний розпродаж. Таких вигідних цін ви ніде не знайдете.

Оскар”, “Тріумф” і “Брайт” - такі назви мають проекти будинків, які ми пропонуємо за надзвичайно низькою ціною у котеджному містечку “Приозерне”. Вони мають площу 63 м2, 90 м2 та 106 м2 відповідно, земельна ділянка - 6 соток.

Оскар” - одноповерховий затишний будинок зі зручним плануванням. В ньому є дві спальні, кабінет, кухня-студія та санвузол. За бажанням кабінет можна також облаштувати, як спальню. Якщо ж двох кімнат буде достатньо, а робоча зона також потрібна, можна й залишити. Наразі цей будинок можна придбати за спеціальною ціною - 24 900 у. о.

Будинок “Тріумф” - безпрограшний варіант для родини, яка мріє про спокійне життя за містом. Він двоповерховий, має в плануванні 4 кімнати, кухню-студію, 2 санвузли. Для проживання родини з двома-трьома дітьми дуже зручний. Місця в домі вистачить абсолютно всім, навіть гостям. Вартість цього будинку просто вражає - 28 900 у. о.

Брайт” - двоповерховий сімейний будинок. Просторий, затишний та комфортний. Ідеально підійде для великої родини з дітьми. У ньому є 3 спальні, 2 санвузли, кабінет, вітальня та кухня. Придбати цей котедж можна за неймовірно низькою ціною - всього 31 900 у. о.

Також фінальний розпродаж стосується і ділянок. Так, 6 соток землі у котеджному містечку “Приозерне” зараз можна придбати всього за 8 000 у. о. - з проведеними комунікаціями (електрика та вода).

Скористайтеся чудовою нагодою вигідного інвестування прямо зараз!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.