Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Evrodim підтримав 50 ювілейну Журналістську весну

27 травня відбувся щорічний фестиваль “Журналістська весна”. Захід зібрав випускників, викладачів та студентів Інституту Журналістики КНУ ім. Т. Шевченка. Цього року це був ювілей - 50 Журналістська весна. Компанія Evrodim стала офіційним спонсором цього дійства.

Не дивлячись на те, що журналістика та будівництво сімейних котеджів - це зовсім різні сфери нашого життя, спільне в них все ж таки є. Це свобода та вільний простір, до яких прагне кожен з нас. Журналісти - лідери думок, ми - лідери котеджного будівництва в Україні. Багато не роздумуючи, ми вирішили підтримати цю важливу подію.

На захід завітали відомі журналісти, громадські діячі, політики, представники шоу-бізнесу, які здобували освіту в Інституті Журналістики. Серед них: Марія Бурмака, Костянтин Грубич, Анжеліка Рудницька, Світлана Заліщук, Микола Княжицький, Соня Кошкіна, Олена Фроляк та ін.

Учасники Журвесни отримали від нашої компанії спеціальний подарунок. Сподіваємось, з нами їхні мрії втіляться в реальність. - індивідуальну знижку на будинок. Тож ті, хто давно мріяв про власний заміський будинок, мають гарну нагоду втілити задумане в реальність.

Атмосфера заходу була пронизана креативом, творчістю та приємною ностальгією. Щиро вдячні організаторам за можливість стати частиною цього фесту.

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.