Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Експертиза води в Приозерному

Експертиза води в Приозерному показала несподівані результати!

З ініціативи одного з жителів котеджного містечка Приозерний, що знаходиться в селі Колонщина, була зробилена проба води зі свердловини («Гігієнічні вимоги до питної води»). Результати експертизи виявилися несподіваними. Місцеві жителі і подумати не могли, що якість їх води може настільки відрізнятися від тієї, яка тече в міських кранах.

Як показав аналіз, вода в Приозерному за всіма показниками випереджає «міську». За критеріями «запах», «присмак» і «смак», показники яких не повинні перевищувати 3 бали, місцева вода набрала 0 балів. Доля сухого залишку, хлоридів і нітратів в складі виявився в кілька разів менше допустимої норми. Таким чином, вода зі свердловини набагато краще, ніж «очищений» в кілька етапів побратим!

Трактуючи свій висновок, вчені пояснили причину явища. «Приозерна» вода не забруднена побутовими відходами, хімією, стічними водами. Технологи також відзначили низький показник PH - ось чому в заміських чайниках і каструлях майже не утворюється накип.

Жителі Приозерного зітхнули з полегшенням. Вони можуть спокійно поїти своїх дітей і не переживати про їхнє самопочуття - місцева вода очищає організм зовні і зсередини. Жителі заміських котеджів не задаються питаннями, як можна мити в непридатній воді волосся, прати одяг і обполіскувати посуд.

Схоже, їх гармонія з природою доведена не тільки власними відчуттями, але і наукою!

Для всіх, хто ще не встиг купити будинок в котеджному містечку Приозерний, є чудова новина - кожен, хто зважиться на покупку будинку до 15 листопада, отримує в подарунок терасу!

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.