Лідер котеджного
будівництва в Україні та Польщі

Передзвонимо вам
за три хвилини

Дякуємо! Очікуйте
нашого дзвінка

Допомогли маленьким пацієнтам Інституту нейрохірургії

Разом із нашим соціально відповідальним клієнтом - Олександром - ми допомогли дітям, які вимагають або перенесли нейрохірургічні втручання, а також дітям з вадами розвитку нервової системи.

В 2009 році був створений Благодійний фонд імені Св. Луки. Олександр, клієнт нашої компанії, ознайомився з діяльністю вище зазначеного фонду під час Євромайдану - з 2014 року. Одного разу, побачивши дитину, що потребує допомоги, усвідомивши всю важкість її стану, родина Олександра регулярно почала перераховувати кошти на рахунок благодійної організації. До того ж, вона це робить завжди анонімно.

Такий рівень соціальної відповідальності нам не просто сподобався, а викликав бажання наслідування. Ми також перерахували кошти на рахунок фонду (квитанцію про оплату подаємо нижче).

Сподіваємось, що ця сума разом з переказами інших небайдужих людей, допоможе діткам, які цього потребують. І нам не соромно зізнатися, що ініціатива благодійності була за нашим клієнтом. Дякуємо Олександру за його добре серце, а дітям, якими опікується фонд, бажаємо скорішого одужання.  

Приїзджайте та подивіться самі

Після заповнення форми ми зв'яжемося з вами, щоб домовитися про зручний час для індивідуальної екскурсії.

Дякуємо!

Вам перездвонять якнайшвидше.